Cvičení v síti – fitness – AKORD Ostrava | Kulturní a společenské centrum

Cvičení v síti – fitness

Cvičení v síti – fitness pod vedením lektorky Kristýny Stupkové  každé pondělí od 17:00 do 18:00 v sále č. 412. Kurz začíná 14. 9. 2020 a končí 7. 12. 2020. 

STRUKTURA LEKCE

Na začátek se můžete těšit na úvodní relaxaci (odpočinek od reality), protažení svalů (úleva od bolesti) a zapojení hlubokých stabilizačních svalů (zajišťují správné držení těla a adekvátní pevnost, ale i mobilitu kloubů).

Hlavní část lekce se skládá ze třech aktivit, a tedy z posilování rukou, nohou a břicha, z důkladného protažení, a ze zábavných (začátečnicky akrobatických) prvků v sítí.

Na závěr se můžete těšit na „shavasanu“ (ležení) v síti, a tedy na bezvadnou relaxaci.

CO S SEBOU NA KURZ

Doporučujeme dlouhé kalhoty a tričko s dlouhým rukávem. Obojí by mělo být přiléhavé, volný oděv by se mohl zaplést do sítě. Cvičí se bez obuvi. Samozřejmostí je dostatek pití k zachování pitného režimu.

Na lekci nejsou povoleny žádné prstýnky, řetízky, hodinky, zipy a další doplňky, které by mohly způsobit poškození sítí.

Ceník:

pololetní permanentka (12 lekcí / 60 minut) – 1 400 Kč

Vzhledem k nízké ceně se nezohledňují absence.

Necvičíme: 28. 9. 2020

Pokud není lekce vyprodána (pololetní permanentky), je možné se na lekci přihlásit jednorázově – prostřednictvím rezervačního systému Reenio. 

Kurzy – rezervace