Pohádky a koncerty v zahradě Akordu – AKORD Ostrava | Kulturní a společenské centrum

Pohádky a koncerty v zahradě Akordu

Během letních měsíců pořádáme již tradičně cyklus venkovních akcí pod názvem LETNÍ FESTIVAL. Přijít na své si může celá rodina. Těšit se můžete na pohádkové středy i hudební čtvrtky, které proběhnou za budovou Akordu v letní zahradě. Vstup na akce je zdarma.

Děti se mohou od 1. července do 26. srpna vždy každou středu (mimo středu 8. 7.) těšit na hrané i loutkové pohádky. Chybět nebude ani interaktivní dětský pořad v podobě klaunského vystoupení. Program pro děti začne vždy od 17 hodin.  Hudební nadšence čeká pestrá nabídka koncertů. Ty budou probíhat každý čtvrtek se začátkem v 18 hodin.  

V případě nepříznivého počasí doporučujeme sledovat web a Facebook, kde budeme zveřejňovat aktuální informace o konání dané akce, případně o přesunu do interiéru či na jiný termín.

Návštěvníci Letního festivalu se pohybují či pobývají na akci s ochranným prostředkem dýchacích cest (nos, ústa) jako je respirátor bez výdechového ventilu, rouška, ústenka, šátek, šál nebo jiné prostředky, které brání šíření kapének, s výjimkou dětí do dvou let věku, osob s poruchou intelektu, kognitivní poruchou či závažnou alterací duševního stavu, jejichž mentální schopnosti či aktuální duševní stav neumožňují dodržování tohoto zákazu.
/opatření Krajské hygienické stanice MSK/

Letní festival je realizován za finanční podpory statutárního města Ostrava a městského obvodu Ostrava-Jih.

Letní festival 2020