Ceník kurzů a možnost platby - DK Akord Ostrava

Ceník kurzů a možnost platby

Ceny jednotlivých kurzů

Cena jednotlivých kurzů je od 80 do 130 Kč. Pokud jste zaregistrováni v rezervačním systému Reenio můžete za kurz zaplatit méně díky tzv. kreditovému systému. Z kreditu se platí pouze jednorázové vstupy. V případě uzavřeného nebo plně obsazeného pololetního kurzu nelze platit kredity.

Jak funguje kreditový systém?

Každá lekce v rezervačním systému je ohodnocena určitým počtem kreditů. Kreditů si můžete nakoupit více a čerpat z nich různé lekce. Podle hodnoty lekce se Vám budou odečítat kredity. Čím více kreditů nakoupíte, tím levnější pro Vás každá lekce bude. Nakoupené kredity můžete libovolně kombinovat a navštěvovat lekce různých kreditových hodnot. Po navedení kreditu do systému si můžete rezervovat své místo na lekcích online.

1 kredit = 1 Kč
Např. pokud si nabijete za 650 Kč dostanete 50 kreditů zdarma (viz níže).

650 Kč = 700 kreditů / platnost kreditu 180 dní
1200 Kč = 1400 kreditů / platnost kreditu 360 dní
2200 Kč = 2800 kreditů / platnost kreditu 360 dní

Jak si dobít kredit v rezervačním systému?

 1. Na pokladně Pokladu (okamžité navedení kreditu na Váš účet)
  • V hotovosti
  • Platební kartou
  • ACTIVEPASS kartou (Sodexo – RELAX PASS, FLEXI PASS, Dárkový pass)
 1. Převodem

Na číslo účtu 164 583 3389 / 0800 pošlete zvolenou částku, do Variabilního symbolu uveďte: 1013 a do zprávy pro příjemce uveďte svůj e-mail, pod kterým jste registrováni v rezervačním systému.  Pokud na kredity spěcháte, pošlete nám současně na info@dkpoklad.cz informaci o dobití kreditu.

Registrace do rezervačního systému:

 1. Na adrese https://poklad.reenio.cz v sekci registrace vyplníte tabulku
 2. Po provedení registrace Vám přijde email s aktivací zákaznického účtu.
 3. Do Vašeho účtu musíte zakoupit kredit, abyste se přihlásili na lekci.
 4. Rezervaci je možno stornovat nejpozději 12 hodin před začátkem lekce.

**Doporučujeme se zaregistrovat do systému Máte tak větší přehled nad tím, jaká je obsazenost a cena jednotlivých lekcí. V případě, že nejste zaregistrováni, nemůžeme Vám zaručit místo na jednotlivých lekcích. Přednost mají ti, kteří si lekci zarezervují v systému.

Využijte příspěvku své zdravotní pojišťovny

Některé zdravotní pojišťovny přispívají na zdravý životní styl, jelikož vědí, že klient, který se pravidelně hýbe, je ve výsledku bude stát méně peněz. Využijte těchto příspěvků, rádi vám vydáme potvrzení o bankovním převodu i paragon k platbě v hotovosti.