Spouštíme nový kulturní projekt – AKORD Ostrava | Kulturní a společenské centrum

Spouštíme nový kulturní projekt

Spouštíme nový kulturní projekt 

Chybí vám pravidelná návštěva divadla, koncertů, přednášek nebo cvičení? Těšili jste se na akci, která byla bohužel zrušena? Když nemůžete za kulturou, musí kultura za vámi. A proto jsme vytvořili nové streamovací studio, ze kterého budeme vysílat mnoho akcí živě.

Návrh bez názvu (1)

Akord online, tak zní nový pořad, který budeme vysílat z prostředí nového streamovacího studia přímo z Akordu. Videa budou různorodá, zaměříme se na cestování, zacvičíme si, plánujeme i pořad pro seniory nebo se podíváme do prostor porubského Pokladu, který je právě v rekonstrukci.

Jak se k online vysílání připojit? Je to jednoduché: potřebujete mít doma pouze přístup k internetu, sledovat náš facebookový profil, pohodlně se usadit a užít si živý stream, který je zdarma a poběží právě skrze facebook. Všechny akce budou s předstihem oznámeny tady na webu i na sociálních sítích.

A na co se v Akordu můžete těšit už tento týden?

Ve čtvrtek 30. dubna 2020 odstartuje virtuální scénu cestopisná přednáška ve spolupráci s cestovatelsko-hudebním festivalem Ozvěny. Do studia přijede Robin Hill, který povypráví o své 400 kilometrů dlouhé cestě barevnou nepálskou přírodou pod třemi osmitisícovkami s batohem na zádech a foťákem v ruce. Více informací k zahajovací přednášce naleznete ZDE .

Přejeme příjemné sledování