Aktuální info z Poruby – AKORD Ostrava | Kulturní a společenské centrum

Aktuální info z Poruby

Sobota 31. 8.

 • 9:45 – Zakončení AMFIFESTU A léta 2019 dnes s Bohemian Rhapsody (v původním znění s titulky). Poslední vstupenky lze pořídit prostřednictvím SMSticketu. Lze je osobně vyzvednout na pokladně Akordu nebo pobočkách OIS nebo na místě v AMFI. Otevíráme 19:15. Dnes i s grilováním :). 

Pátek 30. 8.

 • 14:00 – DNES PROMÍTÁME! Vstupenky jsou k dostání na místě přímo v AMFI před akcí, online přes SMSticket nebo na pokladně Akordu, IC Poruba nebo pobočkách OIS. Bránu letňáku otevíráme v 19:15. Doporučujeme si pro jistotu vzít deky a pláštěnky (deštníky nejsou povoleny). 
 • 11:00- Na dnešní den je naplánovaný animovaný film  Ferdinand . Podle aktuální předpovědi by se film měl odehrát. Konečné rozhodnutí, zda film odehrajeme, uveřejníme nejpozději v 15 hodin. 

Čtvrtek 29. 8.

 • Dnes nás čeká promítání české komedie Teroristka (2019) s Ivou Janžurovou a Martinem Hofmannem. Vstupenky jsou k dostání na místě přímo v AMFI před akcí, online přes SMSticket nebo na pokladně Akordu, IC Poruba nebo pobočkách OIS. Bránu letňáku otevíráme v 19:15. Doporučujeme si pro jistotu vzít deky a pláštěnky (deštníky nejsou povoleny). 

Středa 28. 8.

 • 13:00 – Ondřej Havelka a jeho Melody Makers dnes zaswingují v AMFI! I kdyby večer přišla bouřka, tak avizovaný přesun do Akordu už není reálný. Podle ČHMÚ nám má počasí přát, možná se objeví mírná přeháňka, tak si pro jistotu přibalte něco pod zadek a pláštěnku (deštníky nejsou povoleny).

  Vstupenky: online přes SMSticket, osobně v pokladně Akordu, v IC Poruba nebo na pobočkách OIS, k zakoupení budou také přímo na místě v AMFI. 

Úterý 27. 8.

 • 13:10- Dnešní divadelní představení Stvoření světa – Divadla Radka Brzobohatého (náhrada za Drobečky z perníku) je přesunuto do Akordu. Začátek ve 20:00. 
  Podle předpovědi ČHMÚ je vysoká pravděpodobnost, že se bude opakovat včerejší situace.
  Pokud nemáte vstupenky, je možné je zakoupit i na místě. Akord je však menší než AMFI a máme pouze omezený počet vstupenek (aktuálně 60 ks).

Pondělí 26 .8. 

 • Definitivní rozhodnutí o místě konání divadla Stvoření světa a koncertu Melody Makers – jestli Amfi nebo Akord – musí padnout nejpozději v den konání akce ve 13:00 hod. Jak se začne akce chystat v Amfi, tak už nebude přesun do Akordu reálný. 
 • V úterý 27. 8. proběhne náhradní představení za Drobečky z perníku se Simonou Stašovou. Jedná se o představení Stvoření světa – Divadlo Radka Brzobohatého —> https://dkpoklad.cz/akce/stvoreni-sveta-divadlo-radka-brzobohateho/

Informace ke koncertu Jarka Nohavici (26. 8.)

 • 19:10 – KONCERT SE KONÁ!
 • 18:30 – Vzhledem k přetrvávajícímu dešti momentálně jednáme s produkcí Jarka Nohavici o náhradním termínu. Kolem 19 hodiny budeme znát konečné rozhodnutí.
 • 17:40 – V Amfi je koncert Jarka Nohavici připraven.  Doporučujeme si vzít teplejší oblečení, pláštěnky ! (deštníky nejsou povoleny) a deku nebo podsedák. Kdyby nastala změna, budeme vás informovat.