ZLOČIN V POSÁZAVSKÉM PACIFIKU – AKORD Ostrava | Kulturní a společenské centrum

ZLOČIN V POSÁZAVSKÉM PACIFIKU

Datum konání akce: 24.05.2020 - 19:00
předplatné
Vstupenky v prodeji od 9. 12. 2019 od 13:00 v pokladně Akordu - aktuálně pouze v rámci celého jarního abonentského cyklu.

DIVADELNÍ PŘEDPLATNÉ jaro 2020

Martin Vačkář, Ondřej Havelka: ZLOČIN V POSÁZAVSKÉM PACIFIKU

Hudební retrokomedie o světě trampingu, módním fenoménu třicátých let. Zatímco zlatá mládež se potácí ve stinných údolích továrnického života, smetánku slíznou milovníci posázavských roklí. Nebo naopak…?

Zločin v Posázavském pacifiku kombinuje dva vděčné světy – s lehkou nadsázkou zobrazuje dřevní trampy i rodící se filmový průmysl. Na jednoduchý milostný příběh je navěšená celá série gagů, slovních hříček a situačního humoru za živého doprovodu dobových šlágrů. Tvůrci dokázali každou scénku vybavit množstvím detailů a do nejmenších podrobností dotažených fórků. Od propracovaného obrazu trampského světa přes nejjemnější narážky na dobové (třeba i sociální a politické) poměry se inscenace dostává i k čistě situačnímu nespoutanému humoru. Téměř tříhodinová podívaná drží přitom po celou dobu solidní tempo a rytmus se ani jednou nezadrhne: zajisté i díky výtečným hercům. 

Hrají: Rozálie Havelková, Jaroslava Kretschmerová, Petr HalíčekVojtěch Havelka, Ondřej Havelka, Petr Bucháček, Martin Zbrožek, Miroslav Babuský, Jakub Šafr
Režie: Ondřej Havelka
Premiéra: 19.5.2011
Délka představení: 2 hodiny 45 minut s přestávkou

Divadelní předplatné

Událost na FACEBOOKU