ZLOČIN V POSÁZAVSKÉM PACIFIKU – AKORD Ostrava | Kulturní a společenské centrum

ZLOČIN V POSÁZAVSKÉM PACIFIKU

Datum konání akce: 21.11.2020 - 19:00
Vstupné:  250 až 450 Kč
  Změna termínu z 24. 5. na 21. 11. 2020
předplatné

Původně toto představení bylo plánováno na 24. 5.2020.Z důvodu jarní pandemie koronaviru je tento termín změněn. Představení se tak odehraje v novém termínu 21.11.2020.
Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Držitelé divadelního předplatného mohou počítat, že jarní předplatné bude prodlouženo až do podzimu. Držitelé samostatně zakoupených vstupenek je mohou vrátit. Veškeré instrukce pro vrácení vstupenek najdete ZDE

Martin Vačkář, Ondřej Havelka: ZLOČIN V POSÁZAVSKÉM PACIFIKU

Hudební retrokomedie o světě trampingu, módním fenoménu třicátých let. Zatímco zlatá mládež se potácí ve stinných údolích továrnického života, smetánku slíznou milovníci posázavských roklí. Nebo naopak…?

Zločin v Posázavském pacifiku kombinuje dva vděčné světy – s lehkou nadsázkou zobrazuje dřevní trampy i rodící se filmový průmysl. Na jednoduchý milostný příběh je navěšená celá série gagů, slovních hříček a situačního humoru za živého doprovodu dobových šlágrů. Tvůrci dokázali každou scénku vybavit množstvím detailů a do nejmenších podrobností dotažených fórků. Od propracovaného obrazu trampského světa přes nejjemnější narážky na dobové (třeba i sociální a politické) poměry se inscenace dostává i k čistě situačnímu nespoutanému humoru. Téměř tříhodinová podívaná drží přitom po celou dobu solidní tempo a rytmus se ani jednou nezadrhne: zajisté i díky výtečným hercům. 

Hrají: Rozálie Havelková, Jaroslava Kretschmerová, Petr HalíčekVojtěch Havelka, Ondřej Havelka, Petr Bucháček, Martin Zbrožek, Miroslav Babuský, Jakub Šafr
Režie: Ondřej Havelka
Premiéra: 19.5.2011
Délka představení: 2 hodiny 45 minut s přestávkou

Divadelní předplatné

Událost na FACEBOOKU

 

MOŽNOST SLEVY 

Pro osoby s průkazem TP a ZP (sleva 30 %), pro ZTP (sleva 50 %). U ZTP/P má doprovod vstup zdarma.
Slevy lze uplatnit pouze při koupit vstupenek přímo v Akordu a vztahují se na 2. a 3. cenové pásmo. 

HODY SV. VÁCLAVA

Zveme Vás na Hody Sv. Václava. V týdnu od 21. září pro vás připravujeme speciality: 1 ks Vepřové šunkov...

změna