BEER WITH TRAVEL – Transsibiřská Magistrála – AKORD Ostrava | Kulturní a společenské centrum

BEER WITH TRAVEL – Transsibiřská Magistrála

Datum konání akce: 28.07.2021 - 19:00
Vstupné:  150 Kč
  Změna termínu a místa konání, přesun do Amfi v Porubě
Poruba
Letní scéna Amfi / POKLAD Ostrava-Poruba

Akce se uskuteční na Letní scéně Amfi v Ostravě-Porubě v rámci Velké žranice s Lukášem Hejlíkem.  Vstupenky zakoupené původně do Akordu zůstávají v platnosti.

Začátek Velké žranice bude v 16:00, program v Amfi zahájí povídání s Lukášem Hejlíkem v 19:00 a Beer with Travel přijde na řadu ve 20:30. 

Pokud vám náhradní termín a místo nevyhovuje, můžete vstupenky vrátit do 20. 7. 2021 v místě zakoupení. V případě eVstupenek si můžete zažádat na e-mail a.mrkvova@akord-poklad.cz (nezapomeňte uvést číslo objednávky a číslo účtu, ze kterého byly vstupenky hrazeny). Případně budeme rádi, pokud nám zachováte přízeň a podpoříte nás tím, že si vstupenky vyměníte za jinou akci z naší programové nabídky. 

Když se řekne Rusko, neznamená to pro našince obvykle bohatou kulturní historii, ale spíše nepříjemnou kapitolu dějin, kontroverzní mezinárodní politiku, Kontinentální hokejovou ligu a vodku. Dva kluci z Prahy jsou přesvědčení o tom, že podobné generalizace jsou celkem k ničemu, a tak nahodili batohy na záda, dopili poslední české pivo a vyrazili se s Ruskem a Rusy seznámit osobně a hezky zblízka. 

S lahváčem v ruce ujeli vlakem od Finského zálivu k Japonskému moři přes 10 000 kilometrů, cestou navštívili mnoho zajímavých míst a nechali se okouzlit krásou Bajkalu. Vyslechli řadu neobyčejných příběhů od obyčejných lidí a po celou dobu poctivě ochutnávali lokální pivo i gastronomické dobroty.

Můžete se těšit na více či méně vtipné příběhy z cest, hezké fotky a snad i pár zajímavostí z navštívených míst. Nečekejte přednášku plnou historických dat a zeměpisných termínů, ale uvolněné vyprávění o zážitcích a svobodě, kterou člověk při takovém cestování zažívá. 

O BEER WITH TRAVEL: 

Beer with Travel, to je Honza a Vláďa, dva kamarádi od dětství, kteří milují vlaky, cestování a pivo. Projeli přes padesát zemí světa a o zážitcích z cest píšou občas blog a sem tam knihu, vyrábí vlastní merch a dělají cestovatelský stand-up. Vyrazili vlakem na pivo za polární kruh, projeli stopem Náhorní Karabach a Arménii, navštívili Černobyl, Aralské jezero i Velkou čínskou zeď a zdolali i nejdelší vlakovou trať světa – Transsibiřskou magistrálu. V říjnu 2019 vydali svoji první knihu „Transsibiřská magistrála aneb s pivem v ruce od Finského zálivu k Japonskému moři“. Ta vyšla pod hlavičkou vlastního vydavatelství BWT books. V lednu a únoru letošního roku podnikli „Expedici Lenka 2020“ na podporu devítileté Lenky, která trpí těžkým autismem. Vypravili se opět na východ a projeli sedm států, tentokrát ovšem vlak vyměnili za starou rezavou Felicii.

Malý cvičební sál č. 414

Malý cvičební sál č. 414 je nachází ve 4. patře (65m2). Místnost tvoří dvě stěny se zrcadly a jedna stě...

Senior klub

04.10.2022 - 15:00