SVĚTÁCI – Divadelní společnost Háta – AKORD Ostrava | Kulturní a společenské centrum

SVĚTÁCI – Divadelní společnost Háta

Datum konání akce: 04.04.2022 - 19:00
Vstupné:  250 - 450 Kč
  Z provozních důvodu zrušeno
zrušeno

Vážení diváci,
představení Světáci, Divadelní společnosti Háta, Praha v pondělí 4. 4. 22 v Akordu Ostravě-Zábřehu z provozních důvodů rušíme. 
Vstupenky zakoupené v hotovosti (kartou) lze vrátit v místě zakoupení do pátku 22.4.22. V případě e-vstupenek, prosím, požádejte e-mailem na: vstupenky@akord-poklad.cz do pátku 22.4.22 (nezapomeňte uvést číslo objednávky a číslo účtu, ze kterého byly vstupenky hrazeny)

Případně budeme rádi, když nám zachováte přízeň a podpoříte nás tím, že si vstupenky vyměníte za jinou akci z naší programové nabídky. Děkujeme za trpělivost a omlouváme se za komplikace.

Vratislav Blažek / Zdeněk Podskalský / Evžen Illín / Vlastimil Hála

Parta tří fasádníků od Velhartic pracuje v Praze, v tom zářivém, velikém hlavním městě plném lákadel, zábavy a bujarého nočního života. Po dramatickém zážitku v gril baru Diplomat, kde způsobí požár, se rozhodnou vzdělat v oblasti společenského chování. Doufají, že si napříště v takovém „lepším podniku“ zaslouží, jako opravdoví světáci, společnost dam na úrovni. Odevzdají se do rukou zkušeného vychovatele, emeritního profesora tance a společenské výchovy. Kdo mohl tušit, že nakonec natrefí na trojici podobně „dobře vyškolených“ lehkých dam?

Hrají: Viktor Limr  / Lumír Olšovský / Filip Tomsa, Dalibor Gondík  /  Juraj Bernáth, Aleš Háma  /  Martin Sobotka, Vlasta Žehrová  /  Olga “Háta” Želenská, Monika Absolonová  /  Ivana Andrlová, Mahulena Bočanová  /  Adéla Gondíková, Miriam Kantorková  /  Vlasta Peterková  /  Marcela Nohýnková, Jan Přeučil, Petr Gelnar  /  Martin Sobotka, Lukáš Pečenka  /  Pavel Vítek  /  Jaroslav Slánský
Režie: Lumír Olšovský
Délka představení: 2 hodiny 30 minut včetně přestávky
Premiéra: 5. 5. 2011

Poruba

Společenský salonek

Společenský salonek se nachází v přízemí vedle Velkého kongresového sálu. Společenský salonek je opatře...