RESPEKTUJÍCÍ KOMUNIKACE – AKORD Ostrava | Kulturní a společenské centrum

RESPEKTUJÍCÍ KOMUNIKACE

Datum konání akce: 08.06.2019 - 09:00
Vstupné:  400 Kč

Zážitkový rozvojový program zahrnuje devět volně na sebe navazujících tréninků (možnost absolvovat celý program nebo jen jednotlivé tréninky). Získáme respektující a obohacující komunikační dovednosti jak vůči sobě, tak vůči druhým lidem. Lze hned používat v osobním i pracovním životě.

První tři tréninky jsou zaměřeny na uvědomění, co se v nás děje, než promluvíme. Další tři tréninky nás připraví na jasnou komunikaci za okolností, v nichž o něco usilujeme. Závěrečná tři setkání nám pomohou zvládat náročnější situace a zároveň se z nich učit. Po dobu celého programu budeme věnovat pozornost emocím a pocitům, abychom si je dokázali uvědomovat, pojmenovat a vytěžovat jako zdroj energie a růstu. Absolventi celého cyklu získají certifikát se sebe oceněním s oceněním jejich osobního růstu v oblasti respektujících komunikačních dovedností.

Vstupné: Jednotlivé tréninky: 400 Kč (cena zahrnuje coffee break).  Hradí se na místě v den konání akce. 

Poslední trénink:

8.6. – Jak sdílet svůj vřelý hněv okamžitě a se zachováním vztahu? (Hluboké učení za pomoci vyprávění vlastních příběhů)

Čtyřhodinové tréninkové setkání má tři části:

9.00 – 10.00 zážitkové uvedení do komunikační dovednosti

10.20 – 11.40 procvičování dovednosti v praktických situacích

12.00 – 13.00 příprava na použití dovednosti v osobním / pracovním životě

LIBOR VILÍM – zkušený trenér, konzultant, kouč, pragmatik a inovátor. Majitel společnosti TRENINK VILIM. Libor Vilím nás zve na cestu: „Zvu vás k devíti společným procházkám po těch méně prošlapaných stezkách komunikace. Kráčíme vždy volně a vnímáme, zda nás nové cesty obohacují více než ty naše vychozené. Na konci každé procházky se pak svobodně rozhodneme, kudy kráčet dále. Zda svou známou cestou, nebo vykročíme na novou stezku. Zvlášť pokud jsme zvědaví, co skrývá další zákrut …“

 

 

Vyzkoušejte home office v Akordu

Nařídili Vám homeoffice? Potřebujete pracovat v domácím prostředí, ale doma nemáte dostatek klidu nebo ...

Červený salonek

Tento reprezentativní prostor se nachází v 1. patře. Nově zrekonstruovaný salonek disponuje tanečním pa...