METALLICA S&M – Scream Inc. a Kolínská filharmonie – AKORD Ostrava | Kulturní a společenské centrum

METALLICA S&M – Scream Inc. a Kolínská filharmonie

Datum konání akce: 14.03.2019 - 19:00
Vstupné:  690, 590 a 490 Kč
novinka

Kyjevská skupina Scream Inc.- Official Tribute band kapely Metallica společně s Kolínskou filharmonií.

Kyjevská skupina Scream Inc.- Official Tribute band kapely Metallica je uznávanou světovou jedničkou mezi Metallica tribute kapelami, o čemž svědčí její opakovaná úspěšná turné po státech východní i západní Evropy, kde je žádána fanoušky Metallicy, kteří nešetří slovy chvály nad do detailu propracovaným výkonem všech muzikantů.

Teď přijíždí do Česka, aby se spojila s hudebníky z Kolínské filharmonie a spolu pak odehráli slavný koncert Metallicy se symfonickým orchestrem v San Francisku, S&M. Scream Inc. odehráli tento koncert v Moskvě s tamním symfonickým orchestrem, a dorazilo na něj na osm tisíc fanoušků. V Česku jej předvedou v halách v Ostravě, v Brně a v Kolíně.

Zažijte kus metalové historie – legendární koncert S&M skupiny Metallica. V SF to již nedáte, ale máte jedinečnou příležitost zažít tento již kultovní večer v Ostravě. Za doprovodu Kolínské filharmonie odehraje S&M koncert nejlepší tribute band Metallicy na světě, skupina Scream Inc., která jako jediná převzala od Jamese Hetfielda originální notové zápisy z koncertu S&M pro orchestr. Metal forever, ale S&M koncert v Ostravě pouze jednou.

Učebna č. 1

Učebna o rozloze 4,5x 8 m se nachází v pravém křídle budovy v 1. patře. Místnost je plně klimatizována ...

Malý cvičební sál č. 414

Malý cvičební sál č. 414 je nachází ve 4. patře (65m2). Místnost tvoří dvě stěny se zrcadly a jedna stě...