LÁSKY ČAS | Poruba – AKORD Ostrava | Kulturní a společenské centrum

LÁSKY ČAS | Poruba

Datum konání akce: 11.08.2019 - 20:50
Vstupné:  60 Kč
V případě vyprodání vstupenek v předprodeji budou vstupenky dostupné i na místě v den konání akce. 

Hlásíme drobnou změnu. Jak už to bývá v prázdninovém režimu zvykem, nejen děti, ale i slunce déle ponocuje. Proto se začátek promítání letního kina posouvá na 20:50. Děkujeme za pochopení.

Tim (Domhnall Gleeson) je naprosto obyčejný nesmělý jednadvacetiletý Brit, který má starostlivou matku, potrhlou sestru, úžasného otce (Bill Nighy) a žádnou holku. To se má brzy změnit, jelikož Tim právě dozrál do věku, kdy mu tatínek prozradí rodové tajemství. Všichni mužští členové tohoto rodu totiž mohou tak trochu cestovat v čase. „Tak trochu” v tomto případě znamená, že se můžou vracet jen do minulosti, k událostem, které oni sami prožili. Stačí zajít do nějakého tmavého koutu, zavřít oči, sevřít pěsti a jste tam, kde jste si přáli být. Tim se okamžitě rozhodne využít téhle dovednosti k tomu nejdůležitějšímu, co člověk jeho věku potřebuje. Tedy k holce, pokud možno hezké, chytré, hodné a lačné po sexu. Ta Timova se jmenuje Mary (Rachel McAdams) a jejich vztah je dokonalý, protože všechny nedokonalosti Tim pokaždé napraví. Ovšem ani s takovou schopností nemůžete život obehrávat donekonečna, zvlášť když je to prevít, který vám připravuje jedno lehké dilema za druhým. S každým návratem totiž přijdete o všechno, co jste do té doby prožili.

fantasy/romantický/drama, Velká Británie, 2013, 123 min

Režie: Richard Curtis

Scénář: Richard Curtis

Kamera: John Guleserian

Hudba: Nick Laird-Clowes

Hrají: Domhnall Gleeson, Rachel McAdams, Bill Nighy, Lydia Wilson, Lindsay Duncan, Tom Hollander, Margot Robbie, Will Merrick, Vanessa Kirby, Tom Hughes, Clemmie Dugdale, Lisa Eichhorn, Catherine Steadman, Amanda Renberg, Lee Asquith-Coe, Rowena Diamond, Richard Griffiths, Chelsea Li, Deborah Rosan, Freddie-Joe Twine, Francesca Bennett, … 

Místo konání: AMFI Ostrava-Poruba
Areál letního kina při DK POKLAD
Matěje Kopeckého 675/21, Ostrava-Poruba
Tel.: 596 762 511 / e-mail: info@dk-akord.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

  • Vstupenky nejsou na konkrétní číslovaná místa.
  • Po odehrání 30 minut z představení zaniká nárok na vrácení vstupného.
  • V blízkém okolí Letního kina v Porubě je omezená kapacita parkovacích míst, doporučujeme použít MHD. Nejbližší velké parkoviště pro mimoostravské návštěvníky je podél třídy 17. listopadu pod VŠB-TU.
  • Doporučujeme sledovat naše weby a facebookové stránky – Akordu i Pokladu, kde budeme zveřejňovat další aktuální důležité informace a instrukce pro návštěvníky letních akcí v AMFI.

Učebna č. 3 – velká

Učebna o rozloze 9 x 8 m se nachází v pravém křídle budovy v 1. patře. Místnost je plně klimatizována a...

Hudební sál

Hudební sál je jeden z nejhezčích reprezentativních prostor, který se nachází ve 2. patře.  V Hudebním ...