LÁSKA A PÁREČKY – AKORD Ostrava | Kulturní a společenské centrum

LÁSKA A PÁREČKY

Datum konání akce: 11.02.2021 - 19:00
Vstupné:  300 až 400 Kč
  Změna termínu z 16. 6. na 11. 2. 2021
změna

Náhradní termín za 16. 6. 2020, vstupenky zůstávají v platnosti. 

Pokud vám náhradní termín nevyhovuje, můžete vstupenky vrátit v místě zakoupení do 31. 10. 2020, v případě eVstupenek v pokladně Akordu nebo si zažádejte na e-mail a.mrkvova@akord-poklad.cz (nezapomeňte uvést číslo objednávky a číslo účtu, ze kterého byly vstupenky hrazeny), případně budeme rádi, když nám zachováte přízeň a podpoříte nás tím, že si vstupenky vyměníte za jinou akci z naší programové nabídky.  

Jean-Luc Lemoine: Láska a párečky

Mistrovsky napsaná francouzská komedie, pyšnící se titulem „Hra Francie roku 2004“. Hra, ve které  se komickým způsobem demonstrují problémy vztahů mezi mužem a ženou, co všechno se semele, když uděláte grilovačku se svými ex. Odhalit uprostřed noci pravdu, může být někdy velmi, velmi…

Margot, mladá atraktivní žena nemající příliš dobré zkušenosti se svými bývalými vztahy, si pozve na chalupu na grilování své tři ex-partnery, kteří o sobě vzájemně nikdy nevěděli a neznají se. Margot, opět zamilovaná, byla svým novým exotickým přítelem požádána o ruku. Od této riskantní grilovačky si slibuje, že jí vrátí důvěru v mužské pohlaví a dodá odvahu k tak závažnému životnímu kroku. Pohyb po podobném „minovém poli“ však  není bez rizika, což se bohatou měrou potvrdí, když se na večírku objeví i její nový přítel.

Režie: Jaromír Janeček

Hrají: Jan Révai, Karel Zima, Jarmil Škvrna, Ernesto Čekan, Kateřina Janečková

Produkce: VIP Art Company

Premiéra: 2011, obnovená premiéra 4. 11. 2019

Délka představení: 2 hodiny