KABARET HRDOBCI – AKORD Ostrava | Kulturní a společenské centrum

KABARET HRDOBCI

Datum konání akce: 02.09.2020 - 19:30
Vstupné:  444 a 999 Kč
  Změna termínu z 28.3. na 2. 9. 2020
změna

Kabaret se uskuteční v náhradním termínu 2. 9. 2020. Vstupenky z původně plánovaného termínu 28.3.2020 zůstávají v platnosti. V případě, že vám náhradní termín nevyhovuje, je možné vstupenky vrátit do 31. 5. 2020. Veškeré instrukce pro vrácení vstupenek najdete ZDE. Děkujeme vám za trpělivost a pochopení.

Hrdobci slaví pět let od svého založení a rozhodli se uspořádat výroční kabaret. Na večeru opět vystoupí řada hostů v žánrově širokém spektru výstupů. 

Voxel – pop-folkový písničkář z Čeladné, vlastním jménem Václav Lebeda, vystupuje s hudebním uskupením pod názvem Voxel a spol.

Michal Horák – mladý folkový písničkář z Hradce Králové, hrající na heligonku, kytaru, piano nebo harmoniku. Vítěz soutěže Czech Talent, Česko zpívá nebo Folkový kvítek. Předskakoval Tomáši Klusovi nebo kapele Chinaski. 

 

Terezie Kovalová – přední česká violoncellistka a ostravská patriotka. Terezie se podílí na řadě projektů od Vivaldianna, ve kterém zpřístupňuje vážnou hudbu širším vrstvám, doprovází Davida Stypku, Vladivojnu La Chiu, a také má svou vlastní kapelu Calm Season, ve které hraje převážně indie-folkové písničky. 

Karin – ostravská patriotka, vítězka mistrovství republiky ve Femislamu, a rovněž objev slamové scény roku 2018. Karin je velice vyhledávaným performerem tohoto specifického stylu básnického přednesu.

 

David Pargáč – artista, držitel Guinessova rekordu ve skoku na jedné ruce a v neposlední řadě člen souboru Cirkus trochu jinak. DDavida jste mohli vidět v televizních soutěžích jako je Talentmania, Československo má talent nebo v německé odnoži této soutěže – Das Supertalent RTL.

Neznáte Hrdobce? Podívejte se na www.hrdobci.cz

Vstupenky 

VIP vstupenka za 999,- nabízí divákům místa typu “kabaretního sezení” přímo u pódia celkem pro čtyři lidi. K těmto stolům zároveň přiléhá VIP salónek, který majitelům vstupenek nabízí možnost neomezené konzumace jídla a pití, které si diváci budou moci vzít s sebou do sálu před zahájením kabaretu. V pauze během kabaretu zároveň nebudou muset čekat frontu na občerstvení a sami si vzít, nač budou mít chuť. Po skončení večera budou mít možnost pokračovat v zábavě ve VIP salónku, kde se budou moci setkat s některými umělci osobně. 

Klasická vstupenka za 444,– 

Duo Jamaha

08.03.2023 - 18:00

Učebna č. 2

Učebna o rozloze 4,5 x 8 m se nachází v pravém křídle budovy v 1. patře. Místnost je plně klimatizována...