KABARET HRDOBCI – AKORD Ostrava | Kulturní a společenské centrum

KABARET HRDOBCI

Datum konání akce: 02.09.2020 - 19:30
Vstupné:  444 a 999 Kč
  Změna termínu z 28.3. na 2. 9. 2020
změna

Kabaret se uskuteční v náhradním termínu 2. 9. 2020. Vstupenky z původně plánovaného termínu 28.3.2020 zůstávají v platnosti. V případě, že vám náhradní termín nevyhovuje, je možné vstupenky vrátit do 31. 5. 2020. Veškeré instrukce pro vrácení vstupenek najdete ZDE. Děkujeme vám za trpělivost a pochopení.

Hrdobci slaví pět let od svého založení a rozhodli se uspořádat výroční kabaret. Na večeru opět vystoupí řada hostů v žánrově širokém spektru výstupů. 

Voxel – pop-folkový písničkář z Čeladné, vlastním jménem Václav Lebeda, vystupuje s hudebním uskupením pod názvem Voxel a spol.

Michal Horák – mladý folkový písničkář z Hradce Králové, hrající na heligonku, kytaru, piano nebo harmoniku. Vítěz soutěže Czech Talent, Česko zpívá nebo Folkový kvítek. Předskakoval Tomáši Klusovi nebo kapele Chinaski. 

 

Terezie Kovalová – přední česká violoncellistka a ostravská patriotka. Terezie se podílí na řadě projektů od Vivaldianna, ve kterém zpřístupňuje vážnou hudbu širším vrstvám, doprovází Davida Stypku, Vladivojnu La Chiu, a také má svou vlastní kapelu Calm Season, ve které hraje převážně indie-folkové písničky. 

Karin – ostravská patriotka, vítězka mistrovství republiky ve Femislamu, a rovněž objev slamové scény roku 2018. Karin je velice vyhledávaným performerem tohoto specifického stylu básnického přednesu.

 

David Pargáč – artista, držitel Guinessova rekordu ve skoku na jedné ruce a v neposlední řadě člen souboru Cirkus trochu jinak. DDavida jste mohli vidět v televizních soutěžích jako je Talentmania, Československo má talent nebo v německé odnoži této soutěže – Das Supertalent RTL.

Neznáte Hrdobce? Podívejte se na www.hrdobci.cz

Vstupenky 

VIP vstupenka za 999,- nabízí divákům místa typu “kabaretního sezení” přímo u pódia celkem pro čtyři lidi. K těmto stolům zároveň přiléhá VIP salónek, který majitelům vstupenek nabízí možnost neomezené konzumace jídla a pití, které si diváci budou moci vzít s sebou do sálu před zahájením kabaretu. V pauze během kabaretu zároveň nebudou muset čekat frontu na občerstvení a sami si vzít, nač budou mít chuť. Po skončení večera budou mít možnost pokračovat v zábavě ve VIP salónku, kde se budou moci setkat s některými umělci osobně. 

Klasická vstupenka za 444,– 

Malý cvičení sál č. 412

Nově zrekonstruovaný malý cvičební sál č. 412 je nachází ve 4. patře (65 m2). Místnost tvoří dvě stěny ...

Vyzkoušejte home office v Akordu

Nařídili Vám homeoffice? Potřebujete pracovat v domácím prostředí, ale doma nemáte dostatek klidu nebo ...