KABARET HRDOBCI – AKORD Ostrava | Kulturní a společenské centrum

KABARET HRDOBCI

Datum konání akce: 10.09.2021 - 19:00 10.09.2021 - 21:00
Vstupné:  444 a 999 Kč
  Náhradní termín za 5. 12. 2020

Akce se uskuteční 10. 9. 2021 místo původně plánovaného termínu 5. 12. 2020 a 16. 4. 2021.

Tvůrčí skupina Hrdobci uvádí další, speciální, živé vystoupení s řadou hostů, kteří se Vám představí v žánrově širokém spektru výstupů. Těšit se můžete na řádně proválený večer plný pověstných Hrdobčích taškařic. 

Na kabaretu vystoupí:

Thom Artway

Zpěvák, textař a kytarista, který aktuálně patří k nejuznávanějším mladým muzikantům české kulturní scény. V roce 2018 byl za svou druhou desku nominován na cenu Anděl v kategorii Sólový interpret. 

Lucie Mikšánková

Zástupkyně pole dance – moderní taneční disciplíny, která spojuje prvky několika tanců a baletu s moderními prvky akrobacie a gymnastiky. Za svou dosavadní pětiletou kariéru Lucie dosáhla 7. místa na MS v pole dance ve Finsku nebo 4. místa v pole art v Praze. 

Dali Mráz 

Ostravský rodák, hudební skladatel, filmař, pedagog, ale především virtuózní bubeník, který je řazen mezi světovou bubenickou elitu. Již ve věku deseti let obdržel první celostátní ocenění a ve věku pouhých šestnácti složil k hudbu k celostátně distribuovanému filmu. Rovněž vystupoval téměř po celém světě a spolupracoval s řadou světových umělců. 

Ondřej Hrabal

Zástupce oboru slam poetry a mistr republiky roku 2018 v tomto specifickém stylu básnického přednesu. Ondra se svou tvorbou vystupoval mimo jiné na Letenské pláni pro téměř 250 000 diváků. Vedle slamu se věnuje také poezii. Je autorem sbírky Nezkoušej se usmát a chystá další dílo s názvem Racci.

Karel Pomahač

Zástupce oboru, který se na kabaretu moc často nevyskytuje – magie, které se věnuje už patnáct let. Za tu dobu stihl obsadit třetí místo v mezinárodní soutěži v kouzlení v Uherském Hradišti, vystupovat v Česku i zahraničí, zúčastnit se kouzelnického srazu v Las Vegas nebo se potkat s Davidem Copperfieldem. A jeho specialitou je mikromagie! 

 

Pořadatelem akce:

Tvůrčí skupina Hrdobci

www.hrdobci.cz, hrdobci@gmail.com

Společenský salonek

Společenský salonek se nachází v přízemí vedle Velkého kongresového sálu. Společenský salonek je opatře...