Iluzionista show Tour 2023 - Pavel Dolejška, Agentura Gardes - DK Akord Ostrava

Iluzionista show Tour 2023 – Pavel Dolejška, Agentura Gardes

26. duben | 18:00

Divadlo | Akord Ostrava-Zábřeh

Rodinné představení

Večer plný nemožných iluzí a velkolepých speciálních efektů. Diváky a kritiky popisovaný jako neuvěřitelná podívaná, která zaujme diváky všech věkových kategorií. Ale kouzlo jste „neviděli“, dokud jste ho neviděli naživo!

Originální a fenomenální iluze světové úrovně, vyprodaná divadla, účinkování po celém světě.

Tato show představuje neuvěřitelnou interaktivní magii, spiritistickou seanci, ohromující předpověď, kterou je třeba vidět, abyste jí uvěřili, levitaci přímo před vašimi zraky, dojemný příběh, nebezpečí, mnoho humorných situací a dechberoucí finále.

Iluzionista show je událost, která zasáhne do myslí a srdcí diváků, a vezme je na místo, kde se plní přání. Pavel Dolejška ukazuje svůj nevšední styl humoru, proráží v Iluzionista show novou cestu a posouvá své umění do velkolepé, ale důvěrné, osobní, a přesto univerzální dimenze pro večer plný zázraků, na který nikdo nezapomene.

Iluzionista show byl plně inspirován přáními, která všichni považují za nesplnitelná – a v jednom z čísel diváci objevují, jak si svá nesplněná přání splnit. Zapojují se do iluzí, které stírají hranici mezi magií a realitou. Iluzionista show je o tom, o čem lidé skutečně sní. Většina nesní o tom, že vytáhne králíka z klobouku. To, co ovlivňuje lidi, je uskutečňování osobních snů, snů, které sdílí téměř každý, o kterých jsme si lidé myslí, že jsou nemožné.

Iluze nejsou jen nesmírně vizuální, se spoustou světel a dramatickou hudbou, často jsou přímo emocionálně silné. Aby magie byla relevantní, musí se vyvíjet tak, aby udržela krok s nejlepším filmem a divadlem, nebo je dokonce předčila. Stejně jako má Pavel Dolejška ke svému řemeslu velké odhodlání, stejně přistupuje ke své minulosti. Aby oživil své dětství, požádá o pomoc několik asistentů z řad publika. Během Iluzionista show jsou okamžiky, kdy divák přestane přemýšlet o tom, jak fungují některé z úžasných věcí, které Pavel Dolejška dělá, a prostě je přijme. Lze tomu říkat jakkoli – vše se zdá být hmatatelné a skutečné.


Pavel Dolejška říká: „Rozdíl v mé magii spočívá v tom, že přináší skutečné emoce na živou scénu a že není generována počítačem ani speciálními efekty. Na mých show jsou lidé v každém věku – magie je univerzální umělecká forma bez jakýchkoli bariér. Schopnost ohromit a vytvořit pocit dětského úžasu u publika, a to i bez ohledu na věk, je pro mě základní kámen magického umění. Věřím, že děti se pořád chtějí stát kouzelníky. Na mých vystoupeních potkávám mnoho malých diváků, kteří se se mnou setkávají po představení a říkají mi, že jejich snem je jednoho dne vystoupit na jevišti jako ‚Pavel Dolejška‘.“

Úspěchy Pavla Dolejška:
• Pravidelně vystupuje na prestižních akcích po celém světě a pořádá také své vlastní divadelní show.
• Několikanásobný držitel mezinárodních ocenění v moderní magii a významné CENY DIVÁKŮ,
• Jako jediný český kouzelník a iluzionista několikrát vystoupil před 14 000 diváky v pražské O2 Aréně v rámci hokejových utkání uprostřed ledové plochy.
• Je autorem speciálních efektů v divadelním remaku filmu SAXANA ve Studiu DVA pod režií Šimona Cabana v hlavní roli s Janem Krausem a Ivanou Chýlkovou. Nechal zmizet ochrankou hlídané hodinky Perrelet v hodnotě 1 500 000 Kč, aby se následně objevily v uzavřené plechovce s oříšky.
• Již řadu let patří mezi nejvyhledávanější, a díky svému profesionálnímu přístupu, nejoblíbenější kouzelníky nejen v České republice.
• Byl hostem nejsledovanější české talk show Všechnopárty s Karlem Šípem.

Délka představení: 2 hodiny včetně přestávky

Vstupné: dospělí 400 Kč, děti do 15 let 250 Kč

MOŽNOST SLEVY
Sleva 20 % pro studenty (ISIC nebo jiný studentský průkaz), seniory nad 65 let, TP
Slevy 50 % pro ZTP, ZTP/P (i doprovod 50 %)
Slevy lze uplatnit pouze při koupi vstupenek v pokladně Akordu nebo Pokladu a vztahují se na 2. a 3. cenové pásmo.

Na co se u nás můžete dále těšit?

Hecoviny

14|04

Žně – hudební festival v Pokladu

03|06

Poklad