CYRANO – Spolek Kašpar – AKORD Ostrava | Kulturní a společenské centrum

CYRANO – Spolek Kašpar

Datum konání akce: 26.09.2020 - 19:00
Vstupné:  250 až 420 Kč
zrušeno

Zářijový náhradní termín Cyrana zrušen z důvodu výskytu Covidu-19 v hereckém souboru Spolku Kašpar.  Bohužel v dohledné době nebude náhradní termín tohoto představení.

Informace pro abonenty:

Jako náhradu pro vás máme komedii s Alešem Hámou JAK JSEM VYHRÁL VÁLKU, kterou k nám 15. 12. 2020 přiveze Divadla A. Dvořáka Příbram a kterou jsme vám původně plánovali nabídnout v podzimním předplatném, kdyby nepřišla koronavirová krize. Abonentům tedy na toto představení zůstávají v platnosti jejich místa, stačí přijít v den představení s vaší abonentkou.

Samostatně zakoupené vstupenky mimo předplatné lze vracet v místě zakoupení do 15. 1. 2021, v případě eVstupenek v pokladně Akordu nebo si zažádejte o vracení na mail a.mrkvova@akord-poklad.cz, nezapomeňte uvést číslo objednávky a číslo účtu, ze kterého byly vstupenky hrazeny. 

Budeme rádi, když nám zachováte přízeň a vstupenky na Cyrana si vyměníte za jiná představení, která máme v nabídce.  

Edmond Rostand: CYRANO

„Svůj širák odhazuji v dáli a s grácií… Jak známo, velký nos velkého ducha značí…“ 

Příběh plný hrdosti a lásky, který rozhodně nezestárnul. Klasická romantická hra, kterou Kašpaři představují jako tragickou komedii o člověku, jehož nezávislost je tvrdě vykoupena bolestí a smutkem.

… jak se ukazuje, osm lidí naprosto stačí, aby dokázalo vytvořit na scéně velkolepý romantický příběh tak, že se divák necítí o nic ochuzen. Naopak – komornost prostředí, blízkost jeviště a hlediště a detailně propracované výkony herců – to vše se dokáže dotknout divákovy duše až překvapivě drsně a zároveň něžně. (Jana Soprová – Scena.cz)

Hrají: Martin Hoffman, Eliška Hanušová, Pavel Lagner, Tereza Slámová, Miloslav Tichý, Lukáš Jůza, Štěpán Coufal, Aleš Petráš
Režie: Jakub Špalek
Premiéra: 29.6.2006
Délka představení: 2 hodiny 30 minut včetně přestávky

Divadelní předplatné

Událost na FACEBOOKU

MOŽNOST SLEVY
Pro osoby s průkazem TP a ZP (sleva 30 %), pro ZTP (sleva 50 %). U ZTP/P má doprovod vstup zdarma.
Slevy lze uplatnit pouze při koupit vstupenek přímo v Akordu a vztahují se na 2. a 3. cenové pásmo. 


změna

KECIČKY A PÍSNIČKY

17.09.2021 - 19:00