CYKLOSVĚTLUŠKA aneb Světýlka naděje pro Karolínku – AKORD Ostrava | Kulturní a společenské centrum

CYKLOSVĚTLUŠKA aneb Světýlka naděje pro Karolínku

Datum konání akce: 05.09.2020 - 18:00
Vstupné:  děti 80 Kč, dospělí 250 Kč

Cyklosvětluška je charitativní večerní jízda na kolech, která pomáhá od roku 2016. Akce je určena pro celou rodinu. Mohou se jí zúčastnit i ti nejmenší např. na svých odrážedlech či koloběžkách. Stačí se zaregistrovat, přijet a společnou jízdou na osvětlených kolech rozsvítit Bělský les. Jde o pohodovou, radostnou jízdu, nikoliv o závod.

cyklosvetluska

Letošní Cyklosvětluška se uskuteční v sobotu 5. září 2020.

Pátý ročník charitativní jízdy letos podpoří 12letou Karolínku Dejovou z Kopřivnice, která je odmala upoutána na invalidní vozík. Ve čtyřech letech jí byla diagnostikována svalová dystrofie a hypotonie. Svaly proto nefungují, jak mají, a přetváří se na vazivo. Přes svůj handicap však zkouší dělat to, co zdravé děti. Hraje na flétnu, klávesy, zpívá ve školním sboru, maluje a hlavně tancuje. 

Peníze, které budou vybrány prostřednictvím registrace, budou využity na intenzivní rehabilitační pobyt v lázních, kam Kája každý rok jezdí. Zároveň poslouží jako příspěvek na nový a větší invalidní vozík. 

Registrovat se můžete na pokladně Akordu nebo online prostřednictvím Smsticketu, případně i v den konání akce od 17 hodin na náměstí SNP. Registrační poplatek pro dospělé činí 250 Kč a pro děti do 15 let 80 Kč. Všichni registrovaní budou zařazení do slosování o věcné ceny. Pokud víte, že se Cyklosvětlušky nemůžete zúčastnit, můžete přispět formou registrace bez nutnosti jízdy v den konání akce.

Program: 

od 17:00 – registrace na místě (stánek na náměstí SNP) + doprovodný program 

19:45 – start 1. okruh

20:00 – start 2. okruh

 

ostravaloga

 0b0709ac af42 4a7c 924f 8a92185268cf

logo spolecne tvorim
  mike bike logo Logo Radio Cas 2015

vitkovice big