CAVEWOMAN – agentura Point – AKORD Ostrava | Kulturní a společenské centrum

CAVEWOMAN – agentura Point

Datum konání akce: 27.08.2021 - 19:00
Vstupné:  350 Kč
  Přesun na náhradní termín i místo konání
Poruba
Letní scéna Amfi

Divadlo se přesouvá na náhradní termín 27. 8. 2021 a také na náhradní místo – venkovní Letní scénu Amfi u Pokladu v Ostravě-Porubě. Již zakoupené vstupenky na původní termíny do Akordu zůstávají v platnosti.

V Amfi nebudou číslovaná místa, budete si moci sednout, kam budete chtít, prostor amfiteátru je dostatečně veliký. Pro stávající vstupenky zakoupené do první cenové kategorie za 390 Kč budou vyhrazena přední místa v hledišti.

Protože nevíme, jaké budou aktuální podmínky pro pořádání a účast na kulturních akcích koncem srpna, počítejte, že budete muset splňovat minimálně ty podmínky, které platí nyní – ohledně respirátorů, testování, očkování či prodělané nemoci COVID-19 – viz Covid Portál. Upozorňujeme návštěvníky, že na našich akcích nebude zajištěno testování na místě. Pokud to budou aktuální opatření v den konání akce vyžadovat, musí si testování každý zajistit předem sám. 

Pokud vám stávající podmínky pro účast na kulturních akcích nebo náhradní termín či místo konání nevyhovují, můžete vstupenky vrátit v místě zakoupení do 30. 6. 2021. V případě eVstupenek v pokladně Akordu nebo napište na a.mrkvova@akord-poklad.cz, nezapomeňte uvést číslo objednávky a číslo účtu, ze kterého byly vstupenky hrazeny. 

Nové vstupenky přímo do Amfi budou v prodeji již brzy.

S blížící se akcí doporučujeme sledovat informace na webu Pokladu či Facebooku kvůli aktuálním informacím a instrukcím.

Emma Peirson: Cavewoman

Po více než patnácti letech úspěšného uvádění inscenace Caveman přichází agentura Point s Cavewoman: “Obhajoba jeskynní ženy”Pobaví vás trochu jiný (ženský) pohled na lásku a partnerské vztahy, na to, co dělá muže mužem a ženu ženou, v komedii, která se s vtipným nadhledem zamýšlí nad věčným soubojem obou pohlaví.

Hraje: Daniela Choděrová
Režie:  Irena Žantovská