APARTMÁ 146 – Divadlo u Lípy – AKORD Ostrava | Kulturní a společenské centrum

APARTMÁ 146 – Divadlo u Lípy

Datum konání akce: 12.02.2021 - 19:00
Vstupné:  120 Kč
  Náhradní termín v jednání
zrušeno

Divadlo se 12. 2. 2021 neuskuteční. Náhradní termín v jednání. Vstupenky z původních termínů 18. 11. 2020 i 12. 2. 2021 zůstávají v platnosti. 

Premiéra nové hry ostravského ochotnického divadla.

Bláznivá fraška odehrávající se v luxusním apartmá hotelu Ritz, v Paříži. Onen večer se v hotelu koná celosvětová benefičňí akce, na níž mají zazpívat, mimo jiné, dvě hvězdy světové velikosti, zpěvačky Isabella a Athéna. Problém je v tom, že obě se k smrti nenávidí a základní podmínkou jejich vystoupení je nevidět tu druhou, natož se k ní přiblížit. Pro ředitele hotelu je organizace celého večera nelehký úkol! A ještě, když se obě zpěvačky, ranou osudu, ubytují v tom samém nejluxusnějším apartmá, naprostá katastrofa! Do toho ještě jeden pes omylem vyhozený z balkónu, slídivá novinářka z místního bulváru – a máme co dělat s plnokrevnou fraškou!

Hru poprvé uvedla společnost Caldwell Theatre Company v Boca Raton v americkém státě Florida v lednu 2008, režie Joe Warik. Od té doby byla inscenována i v dalších divadlech v USA a v Německu.

Režie: František Létal


Roku 1949 byl založen ochotnický divadelní soubor ZK Dolu JEREMENKO. Z důvodů ukončení těžby uhlí na Dole Jeremenko a prodeje budovy Závodního klubu pokračuje kolektiv ochotníků v činnosti od roku 1993 v divadelním sále restaurace U Lípy v Ostravě-Hrabové pod jménem DIVADLO U LÍPY.

www.divadloulipy.cz

 

Konferenční salonek

Jedná se o prostorný sál ve 2. patře, který je příjemně prosvětlen okny ze dvou stran. V sále se nacház...

KRÁLOVNY – SpoluHra

18.12.2021 - 19:00