Gastronomické služby

Chceme svým hostům nabídnout jedinečný zážitek, kvalitní servis a chutné jídlo tak, aby mohli v poklidu vnímat atmosféru slavnostní události!

Svěřte nám starost o slavnostní tabule, rautové stoly, bankety, nejrůznější pohoštění, teplou i studenou kuchyni a hromadné stravování v prostorách Akordu i mimo něj.

V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte:restaurace@dk-akord.cz, telefon 596 762 540


Bankety

Banket jako velmi významná událost, má svá jasně daná specifika a ustálený program.

» celý článek

Coffeebreaky

Coffeebreak představuje minimální formu pohoštění pro účastníky konferencí, seminářů a školení.

» celý článek

Koktejl

Má Vaše plánovaná akce převážně informovat hosty o něčem novém (například nový produkt, vernisáž výstavy atp.), a přesto byste je chtěli potěšit dobrými nápoji a drobnými pokrmy? Zvolte koktejl.

» celý článek

Pracovní obědy

Pracovní oběd patří mezi nejčastější formy společenských akcí v podnikatelském a obchodním světě.

» celý článek

Rauty

Raut, party a večírek si často zaslouží krátký programový vstup, který přiláká pozornost většiny návštěvníků.

» celý článek

Zahradní slavnost

Aby se zahradní slavnost zdařila a všichni hosté byli nanejvýš spokojeni, je zapotřebí se na každou takovou akci pečlivě připravit.

» celý článek
 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.