Pronájem prostor

Akord nabízí pronájem prostor v Ostravě pro pořádání firemních akcí nejrůznějšího typu. Konference, semináře, rodinné i firemní oslavy a setkání – to je AKORD. Zajistíme kompletní event servis pro uspořádání jakýchkoli akcí s maximálním pohodlím – vše zařídíme za Vás. Máme zkušenosti s pořádáním těchto typů akcí :

  • firemní akce(eventy): firemní večírek,výroční zasedání, firemní prezentace, oslava výročí firmy, vánoční večírek, výjezdní zasedání, firemní oběd či večeře, klientský den, team building, firemní odpoledne pro zaměstnance, garden party, pracovní setkání, pracovní schůzky, party, firemní ples a další
  • vzdělávací akce: kongresy, sjezdy, promoce, konference, semináře, školení
  • společenské akce a plesy: bankety, rauty, oslavy, svatby, promoce, školní akademie

Virtuální prohlídka prostor zde.

Pronájem prostor pro pořádání akcí na míru
Akord nabízí k pronájmu školicí prostory, společenský sál, konferenční sál, salónky, učebny, které je možné kombinovat.
Kapacita salónků a sálů je od cca 10 do 1000 osob.
Máte nápad pro realizaci firemní akce a nevíte si s ním rady? Chcete uspořádat vánoční firemní večírek? Neváhejte nás kontaktovat. Tým profesionálních pracovníků Vám nabídne vhodné prostory, navrhne možný program včetně gastronomických služeb, vše dle Vašeho přání. S radostí a profesionalitou se Vám budeme věnovat.
Možnost propagace v měsíčním kalendáři, newsletteru, kalendáři akcí.

Pro pronájem prostor v Ostravě nás kontaktujte:
Ing. Martina GELETKOVÁ
tel. 725 059 558, 596 762 521
m.geletkova@dk-akord.cz
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!

„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.