9. SETKÁNÍ PATRIOTŮ MSK

datum: 05. 10. 2017 – 16:30

O Patriotech MSK

Skupina mladých lidí, kteří se snaží zlepšovat image Moravskoslezského kraje. V zahraničí už všichni nějaký čas žili a tráva tam není zelenější, pouze jiná. Spousta příležitostí je i v našem kraji, stačí jen pořádně otevřít oči. Dvakrát ročně pořádají inspirativní, networkingová setkání s top osobnostmi našeho kraje. Přijď si i Ty poslechnout příběhy úspěšných a potkej se s dalšími Patrioty.

Poslání a vize Patriotů MSK

„Tvořit konkurenceschopný region, kde budou lidé rádi žít a rádi se vracet. Zlepšovat image kraje rozvojem komunity podnikavých lidí.“

VIDEOUPOUTÁVKA ZDE

ŘEČNÍCI

Představujeme vám řečníky 9. Setkání Patriotů MSK:

Za veřejný sektor se seznámíte s Danielem Morysem – generálním ředitelem Dopravní podnik Ostrava a.s., který plánuje z MHD v Ostravě udělat nejmodernější dopravní podnik v republice.

Za oblast business vystoupí Ivan Boruta – zakladatel a spolumajitel firmy BORCADcz, která vyrábí železniční sedadla do vlaků po celé Evropě.

Jako naděje kraje se představí René Müller – zakladatel FÆNCY FRIES, úspěšné hranolkárny v centru Ostravy.

Čtveřici uzavírá Sylva Vartová – zakladatelka Mobilní hospic Ondrášek, který poskytuje pomoc nevyléčitelně nemocným dětem i dospělým.
Naposledy upraveno 7. 9. 2016

Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.