7. SETKÁNÍ PATRIOTŮ MSK

datum: 06. 10. 2016 – 16:30
vstupné: 500 Kč, studenti 350 Kč

O Patriotech MSK

Skupina mladých lidí, kteří se snaží zlepšovat image Moravskoslezského kraje. V zahraničí už všichni nějaký čas žili a tráva tam není zelenější, pouze jiná. Spousta příležitostí je i v našem kraji, stačí jen pořádně otevřít oči. Dvakrát ročně pořádají inspirativní, networkingová setkání s top osobnostmi našeho kraje. Přijď si i Ty poslechnout příběhy úspěšných a potkej se s dalšími Patrioty.

Poslání a vize Patriotů MSK

„Tvořit konkurenceschopný region, kde budou lidé rádi žít a rádi se vracet. Zlepšovat image kraje rozvojem komunity podnikavých lidí.“

ŘEČNÍCI

Načerpání inspirace od čtyř osobností našeho kraje. Řečníci vystoupí za oblasti Business, Veřejný sektor, Naděje kraje a Kultura.

NETWORKING

Ten největší v MSK. Doplněn o List kontaktů a nový Networkingový systém, do kterého získáš přístup po zaplacení vstupenky.

MINI GASTRO FESTIVAL

Raut formou ochutnávky produktů od lokálních výrobců, kulinářů a nadšenců z gastronomie. To nejlepší z jídla a pití na Patriotech.


Naposledy upraveno 7. 9. 2016

Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.