Semináře, konference

Přehled seminářů a konferencí v AKORDU


ECONOMIS CZ s.r.o. – Přehled seminářů na říjen 2018

Školení organizuje Ing. Lenka Bartušková, daňová poradkyně, ECONOMIS CZ s.r.o.** Více informací získáte na www.economis.cz nebo tel: 775 906 870.

» celý článek

RESPEKTUJÍCÍ KOMUNIKACE

datum: 03. 11. 2018 – 9:00
vstupné: Jednotlivé tréninky: 400 Kč (cena zahrnuje coffee break)
Zážitkový rozvojový program zahrnuje devět volně na sebe navazujících tréninků (možnost absolvovat celý program nebo jen jednotlivé tréninky). Získáme respektující a obohacující komunikační dovednosti jak vůči sobě, tak vůči druhým lidem. Lze hned používat v osobním i pracovním životě.

» celý článek

ECONOMIS CZ s.r.o. – Přehled seminářů na listopad 2018

Školení organizuje Ing. Lenka Bartušková, daňová poradkyně a certifikovaná účetní, ECONOMIS CZ s.r.o. Více informací získáte na www.economis.cz nebo tel: 775 906 870.

» celý článek

ECONOMIS CZ s.r.o. – Přehled seminářů na prosinec 2018

Školení organizuje Ing. Lenka Bartušková, daňová poradkyně a certifikovaná účetní, ECONOMIS CZ s.r.o. Více informací získáte na www.economis.cz nebo tel: 775 906 870.

» celý článek

Investment & Business Forum

datum: 20. 09. 2016 – 8:00
vstupné: 1.150 Kč účastnický poplatek / 968 Kč večeře majitelů firem
Fórum malých a středních podnikatelů MS kraje 17. ročník organizovaný pod záštitou vládního zmocněnce pro MS, Ústecký a KV kraj ve spolupráci s agenturou CzechInvest a Krajskou hospodářskou komorou MS kraje.

» celý článek

Asociace integrativních koučů – Koučink v praxi

datum: 04. 11. 2016
vstupné: 2.900 a 990 Kč
„Koučink v praxi“- již 4.konference pod záštitou primátora města Ostravy Ing. Tomáše Macury, MBA.

» celý článek

9. SETKÁNÍ PATRIOTŮ MSK

datum: 05. 10. 2017 – 16:30
O Patriotech MSK: Skupina mladých lidí, kteří se snaží zlepšovat image Moravskoslezského kraje. V zahraničí už všichni nějaký čas žili a tráva tam není zelenější, pouze jiná. Spousta příležitostí je i v našem kraji, stačí jen pořádně otevřít oči. Dvakrát ročně pořádají inspirativní, networkingová setkání s top osobnostmi našeho kraje. Přijď si i Ty poslechnout příběhy úspěšných a potkej se s dalšími Patrioty. Zůstaň s námi v kontaktu a jakmile budeme pořádat další akci, ozveme se ti.

» celý článek
 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.