Pro školy a školky

AKORD připravil pro děti a mládež novou nabídku kulturních představení na školní rok 2018/2019.
Nabízíme vám také pomoc při realizaci dalších aktivit, např. karnevalů, soutěžních programů, vystoupení v závěru školního roku apod. V nabídce zůstávají i pronájmy našich sálů na školní akademie, plesy, večírky, výročí školy za příznivé smluvní ceny.

Objednejte si pořad pro Vaše děti/žáky/studenty včas!

Podrobnější informace o nabízených pořadech, připravovaných i těch, které jsme pro vás schopni zajistit na objednávku v PDF ke stažení zde:

Nabídka pro školky a školy 2019

Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete nám objednávku na e-mail: skoly@dk-akord.cz. Objednávky můžete posílat v průběhu celého školního roku, pokud není specifikováno u anotace daného pořadu. Vaše objednávky jsou závazné, tolerujeme absenci do 10 % od nahlášeného počtu.
Některé z pořadů jsme schopni zajistit na objednávku ve Vámi zvoleném termínu.
Případné další informace vám rádi poskytneme na níže uvedených kontaktech.

Do závazné objednávky prosím uveďte:

  • název vaší školy, včetně adresy
  • kontaktní osobu, telefon, e-mail
  • název pořadu, den a čas konání
  • závazný počet objednaných vstupenek – počet dětí, žáků a z jaké jsou třídy, ročníku

Přejeme vám úspěšný školní rok a těšíme se na spolupráci.

Mgr. Jan Ražnok
dramaturg
Mobil: +420 725 059 677
Telefon: +420 596 762 519
E-mail: j.raznok@dk-akord.cz

Mgr. Zdeněk KAČOR
produkce
Mobil: +420 725 059 550
Telefon: +420 596 762 515
E-mail: z.kacor@dk-akord.cz

AKORD & POKLAD, s.r.o.
Nám. SNP 1, 700 30 Ostrava-Zábřeh


Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.