Andrea Kerestešová

datum: 05. 11. 2012

O její divadelní premiéře – představení DEKAMERON

Máte za sebou s inscenací Dekameron divadelní premiéru. Jaké jsou první dojmy?

Měla jsem dost velkou trému, prožívala jsem to hodně, ale vše dopadlo dobře. Ten pocin na konci byl moc krásný, zalil mne takový klid a radost.

Co nového Vám hraní na divadle přináší?

Přináši mi nový pohled na herectví a sebevyjádření. Především je to práce s kolektivem, nefungujete tu jako jedinec, ale jako celek.

Bylo pro Vás těžké při přípravách Dekameronu oprostit se od filmového herectví?

Mne zkoušení Dekameronu bavilo od první chvíle. Byly to pro mne příjemné chvíle, kde jsem tak nějak zapoměla na vše, co mám v Praze.

Jaké byly Vaše první herecké krůčky? … ještě před Rafťáky…

Před Rafťáky jsem měla zkušenosti jen s reklamami. To se s herectvím nedá moc srovnávat, reklamní herectví je úplně jiné… ale samozřejmně taky zajímavé. Je taky mnohem pohodlnější než jakékoliv jiné natáčení.

Chtěla jste být herečkou už od dětství, anebo jste si myslela na jiné povolání?

Chtěla jsem být vším, čím chce být téměř každá malá holka. Herečkou, zpěvačkou, baletkou, moderátorkou… hlavně být v hezkém oblečení a být v televizi :-) Netušila jsem, čím budu. Já vlastně ani teď nevím, čím v budoucnu budu. Já si to tak střídám… podle toho, co mi život přináší, a podle toho, jak co cítím.

Na co se mohou diváci v Dekameronu těšit?

Mohou se těšit přece na nás a na celý Dekameron. Je to tragická a zároveň citlivá hra o vztazích, Bohu a komplikovanosti lásky a člověka.
Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.