osobnosti v Akordu


Divadelní komedie LORDI

30.3.2018 – 19:00 / Velký sál – Oscar Wilde: LORDI Skandální salonní komedie o třech rozpustilých slovenských Lordech, kteří si v Londýně rozdělují dámy a za sexuální zážitky s nimi si nadělují červené a černé body. Jednoho večera však poruší svá pravidla a dojde ke katastrofě… Herců a režiséra jsme se zeptali na pár otázek…

» celý článek

The Backwards hrají na originální „beatlesácké“ nástroje

12.4.2017 THE BACKWARDS – Beatles revival / Jeden z nejlepších revivalů na světě, dvojnásobní vítězové Světového Beatlefestu v New Yorku. Dobové kostýmy i zvuk, famózní hudební show vyšperkovaná do posledních detailů. Kluků jsme se zeptali na pár otázek.

» celý článek

Dáša Bláhová

Herečka Dagmar Bláhová opět v Akordu! V lednu 2013 vyprodala velký sál Akordu s představením Monology vagíny a nejinak tomu je 28.1.2015.

» celý článek

Anna K

Divadelní sály, speciální scéna a nové hudební aranže, na které dohlížel Steve Walsh, spolupracovník Norah Jones a Erasure. Tak bude vypadat podzimní akustické turné přední české zpěvačky Anny K, která se představí 13. 11. také v Ostravě v Akordu.

» celý článek

Kamil Střihavka

Rocková legenda oslovující již dvě generace fanoušků, nebo český rockový Ježíš, chcete-li. Majitel nezaměnitelného a fenomenálního hlasu. 26. března 2014 v Akordu vystoupí se svou kapelou Leaders! v rámci aktuálního akustického turné, o němž se nám Kamil více rozpovídal v rozhovoru.

» celý článek

Miroslav Wanek (Už jsme doma – Krysáci)

Kulturním vyvrcholením velké letní celodenní akce – SPORT AKORD FEST 30. 8. 2014 – bude vystoupení kapely UŽ JSME DOMA s programem Pět ran do čepice, kdy zahrají písničky z oblíbeného animovaného seriálu KRYSÁCI. Zeptali jsme se tedy kapelníka Miroslava Wanka

» celý článek

O divadelní inscenaci CRY BABY CRY

24. 9. 2014 zahájíme podzimní divadelní předplatné novou inscenací ŠVANDOVA DIVADLA. Půjde o autorskou komedii dámské šatny ŠD s Michalem Dlouhým, z prostředí kurzů life coachingu. Co o ní říkají její tvůrci a aktéři?

» celý článek

SUPPORT LESBIENS

Tato přední česká kapela vyráží v obnovené sestavě na koncertní turné po ČR společně s finskými WALTARI. 3.12.2014 se těšte na pořádný rockový mejdan i v DK Akord!

» celý článek

Aneta Langerová

Aneta jede turné k nové desce NA RADOSTI za doprovodu kapely, smyčcového tria a piana. 25. 2. 2015 zahraje v DK Akord.

» celý článek

Halina Pawlowská má stále chuť do života

Prostřednictvím one woman talk-show představí paní Halina v Akordu 18.3.2015 svou novou knihu Chuť do života.

» celý článek

LINDA RYBOVÁ a JANA JANĚKOVÁ ml.

Tyto dvě herečky 3.6.2015 v Akordu odehrály komedii Divadla Verze JMÉNO. Při té příležitosti jsme je vyzpovídali…

» celý článek

Zabiják Joe

15. 04. 2016 Kultovní černá romance z pera respektovaného amerického dramatika Tracyho Lettse. Hrají: Igor Chmela, Marek Taclík a další.

» celý článek

Králova řeč – rozhovor s Martinem Stránským

10. 5. 2016 se v Akordu představí DIVADLO POD PALMOVKOU s inscenací KRÁLOVA ŘEČ. V roli koktavého následníka britského trůnu „Bertieho“, který vlivem nečekaných událostí nastoupí na trůn jako Jiří VI., se těšte na vynikajícího Martina Stránského.

» celý článek

Ondřej Havelka a jeho Melody Makers

29.4.2016 Melody Makers uspořádali koncert plný swingových a hot-jazzových hitů ke 20. výročí kapely

» celý článek

MICHAL HRŮZA – Hrůza v divadle

20.4.2016 Michal Hrůza s kapelou Hrůzy rozezpívali Velký sál v Akordu.

» celý článek

JAKUB KOHÁK a DAVID KRAUS aneb Hvězdy, jak je neznáte

14.9.2016 Dům kultury Akord navštívili David Kraus, Jakub Kohák a Václav D.Kosík.

» celý článek

Václav neckář & Bacily

27. 10. 2016 – Koncert v komorním divadelním prostředí byl jedinečnou možností potkat se s písničkami Václava Neckáře v důvěrné, osobité atmosféře, tváří v tvář a „mezi svými“.

» celý článek

PORUČÍK Z INISHMORU – rozhovor s režisérem

9. 2. 2017 v 19:00 hodin se v Akordu uskuteční slavnostní premiéra inscenace PORUČÍK Z INISHMORU pražského Divadla Verze. Těšit se můžete na Jana Dolanského, Igora Chmelu, Lindu Rybovou a další skvělé herce. Proč si dále nenechat tuto černou satirickou komedii ujít nám prozradil režisér inscenace Thomas Zielinski.

» celý článek

Karel Roden

datum: 16. 04. 2012
O divadelní hře PRŠÍ…

» celý článek

Václav a Jan Neckářovi

datum: 30. 04. 2012
Václav Neckář u nás v dubnu vystoupil s kapelou Bacily, se kterou loni oslavil 40 let společného hraní. Václav v Akordu předvedl ve výtečné formě, jak se na legendu české populární hudby sluší a patří.

» celý článek

Petr Kotvald

datum: 20. 08. 2012
Letní rozhovor…

» celý článek

Robert Křesťan

datum: 14. 09. 2012
(* 16. září 1958, počátky, okres Pelhřimov) je český zpěvák, mandolinista, skladatel a překladatel. Hrával v bluegrassových skupinách Trapeři a Poutníci a v současné době vystupuje s bluegrassovou kapelou Druhá tráva s banjistou Lubošem Malinou. Na ostravském vinobraní jsme se ho zeptali na pár otázek.

» celý článek

trio Inflagranti

datum: 01. 11. 2012
O vánočním turné s Pepou Vojtkem…

» celý článek

Andrea Kerestešová

datum: 05. 11. 2012
O její divadelní premiéře – představení DEKAMERON

» celý článek

Pepa Vojtek

datum: 07. 12. 2012
Narodil se 21. června 1965 v Teplicích a vyučil se opravářem telefonů. Frontmanem nejúspěšnější české kapely Kabát je už od roku 1988. Jeho první muzikál byl Krysař Daniela Landy. Jednu píseň z tohoto muzikálu nám v listopadu 2012 zazpíval v Akordu, společně s dámským smyčcovým triem Inflagranti, se kterým byl jako host na vánočním turné.

» celý článek

Pavel Zedníček a Jana Paulová

datum: 06. 01. 2013
Dvojice populárních herců diváky DK Akord naposledy rozesmála v listopadu 2012 s komedií Drahouškové. 29.11.2013 se chystají opět zaútočit na vaše bránice hrou SBOHEM,ZŮSTÁVÁM!, kde zahrají společně na jednom jevišti s Ivou Janžurovou.

» celý článek

Ivan Mládek

datum: 25. 06. 2013
Ivan Mládek se svým Banjo Bandem vystoupil na červnových Slavnostech obvodu Ostrava-Jih. Při té příležitosti jsme jej vyzpovídali…

» celý článek

David Koller

datum: 01. 10. 2013
V únoru 2013 v Akordu hudebník David Koller zahrál v rámci svého akustického turné. V 24. října se k nám chystá opět, tentokráte jako jeden z aktérů Sletu bubeníků. 12. ročník tohoto unikátního projektu představí koncertní show předních českých bubeníků a jejich hostů, která vás dostane do transu.

» celý článek

 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.