STUD2NA - Studnice studentských nápadů

STUD2NA nabízí v Akordu prostor pro studenty a jejich umělecké počiny.

Probíhá i v roce 2017 – tak se nám přihlaste!

STUD2NA neboli Studnice studentských nápadů – jedná se o klubový pořad Akordu, ve kterém si studenti mohou realizovat své nápady v různých odvětvích umění – od muziky, divadla až po výtvarno a další kreativní činnosti.

V průběhu roku 2017 získají ostravští studenti prostor v Klubu AKORD, aby v něm naplnili své tvůrčí ambice a předvedli se tak před svými vrstevníky. Této příležitosti se mohou chopit studenti ze středních a vysokých škol, ale také šikovní žáci druhého stupně základních škol.
„Věříme, že vznikne nový formát pořadu pro nadějné mladé talenty, na jehož realizaci a přípravě se do značné míry budou podílet sami mladí lidé. V rámci projektu chceme sestavit Studentskou dramaturgickou radu, složenou právě z aktivních studentů, která bude mapovat studentské nápady – jak a čím pobavit své vrstevníky,“ komentuje projekt Zdeněk Kačor, produkční Klubu Akord.

Cílem projektu je dát mladým lidem šanci předvést svůj talent a dát jim prostor na seberealizaci. Týká se to zejména začínajících školních kapel, divadelních souborů, moderátorů, lidí s výtvarným projevem, kterým právě chybí prostor, technické zázemí a příležitosti oslovit, jak své vrstevníky, tak širokou veřejnost. Klub Akord po své rekonstrukci splňuje všechny předpoklady pro naplnění těchto cílů, protože se jedná o kulturní prostor s profesionálním vybavením včetně obsluhy. Navíc vše podpoří supervize profesionálních pracovníků Akordu, kteří budou tento projekt zastřešovat po organizační a technické stránce po celou dobu jeho realizace.

V rámci tohoto projektu také proběhne v Akordu 18.11.2017 NOC DIVADEL.

Tento článek berte také jako výzvu pro studenty z Ostravy a blízkého okolí, ať už se bude jednat o jednotlivce nebo kolektiv, kteří se umělecky angažují a hledají vhodné prostory pro svou realizaci. Své nápady a zájem pište na e-mail z.kacor@dk-akord.cz pod heslem „STUD2NA“.


Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.