FAJN FEST

Pro neprofesionální hudebníky pořádá AKORD každým rokem česko-polský projekt na podporu kapel i jednotlivých muzikantů, písničkářů.

Projekt má za cíl podpořit neprofesionální muzikanty a hudební soubory z ČR, Polska i Slovenska. Nejzajímavější kapely i jednotliví muzikanti a písničkáři se mohou těšit na spolupráci s organizátory a partnery projektu – zejména na zprostředkování koncertů.

Také letos budou mít amatérští muzikanti, písničkáři a kapely příležitost předvést se veřejnosti na akcích DK Akord – zejména na koncertech v Letní zahradě. Pokud muzicírujete a hrajete pohodovou muziku, která by se hodila k pivku do Letní zahrady, pošlete odkaz na vaši tvorbu na e-mail: j.raznok@dk-akord.cz.
Nejzajímavější muzikanti a kapely pak dostanou prostor na akcích DK Akord.
…a nebo na akcích jiných pořadatelů, se kterými spolupracujeme, např.: KREMLFEST

Pozor! Prostor Letní zahrady není vhodný pro pořádání hlučných rockových koncertů, takže pokud kapely tvrdších žánrů nemají připravenou akustickou variantu koncertu, je bezpředmětné přihlášku do projektu FAJN FEST posílat.

Aktuality sledujte také na našem facebooku.

Koordinátor projektu:
Jan Ražnok
tel. +420 596 762 519
j.raznok@dk-akord.cz


Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.