FAJN FEST

Pro neprofesionální hudebníky pořádá AKORD každým rokem česko-polský projekt na podporu kapel i jednotlivých muzikantů, písničkářů.

Projekt má za cíl podpořit neprofesionální muzikanty a hudební soubory z ČR, Polska i Slovenska. Nejzajímavější kapely i jednotliví muzikanti a písničkáři se mohou těšit na spolupráci s organizátory a partnery projektu – zejména na zprostředkování koncertů.

Také letos budou mít amatérští muzikanti, písničkáři a kapely příležitost předvést se veřejnosti na akcích Akordu – zejména na koncertech v Letní zahradě. Pokud muzicírujete a hrajete pohodovou muziku, která by se hodila k pivku do Letní zahrady, pošlete odkaz na vaši tvorbu na e-mail: j.raznok@dk-akord.cz.
Nejzajímavější muzikanti a kapely pak dostanou prostor na akcích DK Akord.
…a nebo na akcích jiných pořadatelů, se kterými spolupracujeme, např.: KREMLFEST

Projekt FAJN FEST již neprobíhá, nicméně zajímavé kapely a hudebníci své prezentace mohou posílat na níže uvedený kontakt… třeba zaujmete a my vás zařadíme do programu Akordu.

www.facebook.com/fajnfest

Koordinátor projektu:
Jan Ražnok
tel. +420 596 762 519
j.raznok@dk-akord.cz


Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.