CYKLOSVĚTLUŠKA + koncert skupiny NEBE

datum: 24. 09. 2016 – 17:00
vstupné: Na cyklojízdu nutná registrace

aneb Světýlka naděje pro MH Ondrášek

Solidarita ostatních s těmi, kteří potřebují pomoc, je pro mnohé symbolické světýlko naděje v hluboké tmě nejistoty. Pokud nejste lhostejní a navíc umíte jezdit na kole, přidejte se k nám a svou cyklojízdou podpořte dobrou věc.

Pro účastníky budou připraveny tři okruhy:

  • Super okruh
    • okruh okolo Ostravy (52 km) trasa zde
    • start v 15:00 před DK AKORD
  • Maxi Bělák – pro různé věkové kategorie, okruh na cca 30 min. start v 19:30
  • Mini Bělák – pro rodiny s malými dětmi, okruh na cca 10 min. start v 19:35

Registrace předem online a nebo přímo na místě v den akce do 18:30.

Charitativní cyklojízda Bělským lesem. Výtěžek z akce bude určen pro Mobilní hospic Ondrášek.

Ze všech registrovaných účastníků jich několik vylosujeme a odměníme hezkými cenami. Také proběhne soutěž o nejoriginálněji nasvícené kolo.

Pestrý doprovodný program, který po 20. hodině vyvrcholí ohňovou show Cirkusu LeVitare a koncertem skupiny NEBE. Ale již dříve zahraje písničkářka Anna Lukášová a připravená bude i Sluníčková jízda Radia Čas.

Informační plakát zde

Leták A4

Registrační poplatek: děti 50 Kč, ostatní 150 Kč (svítilna na kolo jako dárek v ceně poplatku + malé občersvení). Doprovodný program pro veřejnost zdarma.

[OBRÁZEK NEBYL NALEZEN]:http://www.ovajih.cz [OBRÁZEK NEBYL NALEZEN]:http://www.casradio.cz/

Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.