AKORD PLNÝ HER

datum: 23. 06. 2017 – 17:00
vstupné: zdarma

AKORD PLNÝ HER nabízí příležitost pro děti i dospělé se aktivně zapojit do plnění soutěžních úkolu. Na děti čeká 8 stanovišť, kde budou prokazovat svou zručnost a šikovnost. Plnění úkolů se zapisuje do registrační kartičky, kterou získají na startu před zahájením. Tentokrát jsou připraveny dvě kategorie samotné děti a rodinné týmy. Rodinný tým tvoří minimálně 3 členové a z toho alespoň jeden musí být dospělý. V průběhu akce proběhne i program pro děti Kabaret Zdeňka Kačora a nebude chybět ani pohádka O Neptunovi a víle. Na závěr akce proběhne z odevzdaných kartiček losování o ceny a to ve dvou samostatných kategoriích A – Jednotlivci a za B – Rodinné týmy. Vylosovaní výherci budou oceněni věcnými cenami.
Akce je finančně podporována ÚMOb Ostrava-Jih.


Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.