Srpen - září 2016

Léto v Akordu… to je hlavně LETNÍ FESTIVAL v zahradě plný pohádek a koncertů. Od září se pak sezóna rozjede i uvnitř kulturáku: 14.9. JAKUB KOHÁK a DAVID KRAUS – talkshow | 16.9. RUKOJMÍ BEZ RIZIKA – komedie s kriminální příchutí a Václavem Vydrou | 21.9. EVA A VAŠEK | 24.9. CYKLOSVĚT­LUŠKA – charitativní cyklojízda s kulturním programem

Zpravodaj – dvojčíslo na srpen a září ke stažení v PDF


Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.