Lekce DANCE MIX v pondělí od 19:00 jsou bohužel zrušeny.

Lekce DANCE MIX v pondělí od 19:00 jsou bohužel zrušeny z důvodu dlouhodobé nemoci lektorky.
Lekce v pondělí od 16:00 bude probíhat s novou lektorkou.
Doporučujeme Vám navštěvovat podobné taneční cvičení v úterý od 17:30 ZUMBA s lektorkou Michaelou Trojkovou a 19:00 – DANCE FIT KLUB lektorky Markéty Hradilové. Případně další cvičení z naší nabídky.
Děkujeme za pochopení


Naposledy upraveno 1. 12. 2014

Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.