Stop bříšku

Pomocí izometrického cvičení Plank neboli prkno.

Je to jedno z nejpopulárnějších cvičení současnosti. Je to cvičení s vlastní váhou vhodné pro všechny věkové skupiny.
Je to jedno z mála cvičení, které do pohybu zapojuje skoro celé tělo, bez toho, abyste vykonávali jakýkoliv pohyb. Řadí se mezi statické izometrické cvičení, kde se nemění délka svalu, ale narůstá jeho napětí.

Primárně je cvičení zaměřeno na plank (břicho, paže, záda). Kromě přímého svalu břišního a šikmých svalů břišních, což jsou povrchové svaly, se zapojují i vnitřní svaly trupu. Dále se zapojují svaly spodní části zad, ramenní svaly, ohybače kyčlí, svaly stehen a hýžďové svaly.

Další možnosti jak více zapojit stabilizační svalstvo, je využití různých cvičebních pomůcek jako je například gymnastický míč.

Benefity planku:

  • Komplexnost
  • Jednoduchost
  • Zlepšení držení těla
  • Prevence zranění
  • Zvýšení sebevědomí

Přeplankujte se k vytoužené postavě!!!

Pátek 15:30 – 16:30 hod. / lektorka: Indruchová Kamila – sál 412

Ceník:

pololetní pernamentka – 18 lekcí:1170 Kč (1 lekce = 65 Kč)
univerzální pernamentka – 12 lekcí: 960 Kč (1 lekce = 80 Kč) – přenosná, možnost využití více osob a na všechny kurzy, nutnost rezervace
jednorázový vstup: 100 Kč
Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.