Pilates pro zdravé pánevní dno

Lektorka: Vlasta Gazdová Pondělí 18:00 – 19:00 / sál 412

Cvičení Pilates je zaměřené na posílení svalů celého těla, zejména hlubokých břišních a zádových svalů a svalů pánevního dna. Svaly pánevního dna patří k základním svalovým skupinám lidského těla. Napomáhají při správném držení těla a vzhledu břicha, podporují funkci vnitřních orgánů, zabraňují potížím s únikem moči. Abychom měli správně postavenou páteř, musíme mít ve správné poloze i pánev.

Posilování pánevního dna:

 • poskytuje statickou oporu pánevním a břišním orgánům (děloze u žen, močovému měchýři, střevu)
 • plní funkci uzavírací (vagina u žen, svěrač konečníku, močová trubice)
 • významně se podílí na stabilitě celého trupu, je součástí hlubokého stabilizačního systém u páteře
 • u mužů předchází problémům s prostatou
 • spolupracuje s bránicí a podílí se na kvalitě dýchání
 • podporuje sexuální funkce

  Ceník:

  pololetní pernamentka – 18 lekcí:1170 Kč (1 lekce = 65 Kč)

  univerzální pernamentka – 12 lekcí: 960 Kč (1 lekce = 80 Kč) – přenosná, možnost využití více osob a na všechny kurzy, nutnost rezervace

  jednorázový vstup: 100 Kč

Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.