Pilates mix

Lektorka: Kamila Indruchová / sál 413

Úterý 15:45 – 16:45 hod. Neděle 17:00 – 18:00 hod.

Od 22. 4. 2018 odpadají nedělní lekce kurzu Pilates mix.

Pilates je cvičební systém, který zlepšuje funkci svalové kontroly, flexibilitu těla, sílu a dýchání. Cvičení Pilates je zaměřené na posílení svalů celého těla, zejména hlubokých břišních a zádových svalů a svalů pánevního dna. Tím, že metoda klade důraz na zpevnění hlubokých břišních svalů jako opory pro páteř, je páteř méně namáhána. Veškerý pohyb zde vychází ze stabilního středu – do všech periferních částí těla.

Při jakých potížích se doporučuje cvičit pilates?

 • chronické bolesti zad
 • špatné držením těla ( kulatá záda, plochá záda, zvětšená lordóza )
 • sedavé zaměstnání,častý pobyt v autě apod.
 • stres ( začíná se používat při léčbě depresí )
 • problémy s nadváhou
 • prevence osteoporózy
 • problémy s inkontinencí a pro její prevenci
 • problémy s prostatou a pro její prevenci
 • sexuální problémy

  metoda je vhodná, bezpečná a účinná pro udržování tělesné kondice v jakémkoli věku.

  Ceník:

  pololetní pernamentka – 18 lekcí:1170 Kč (1 lekce = 65 Kč)

  univerzální pernamentka – 12 lekcí: 960 Kč (1 lekce = 80 Kč) – přenosná, možnost využití více osob a na všechny kurzy, nutnost rezervace

  jednorázový vstup: 100 Kč
Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.