Hormonální jógová terapie pro diabetiky

datum: 24. 11. 2018

Z dílny psycholožky Dinah Rodrigues k nám přichází do detailu promyšlená sestava hormonální jógy vytvořená speciálně pro diabetiky. Cvičení mírní potíže u diabetiků typu 1 i 2. Doporučuje se také všem ve stavu pre-diabetu nebo při genetické predispozici.

Na dvoudenním semináři (24.11.2018 – 25.11.2018) se naučíte cvičit celou sestavu a antistresové techniky. Ve cvičení potom pokračujete doma, kde vám sestava zabere 30 minut.

Terapie je podpořena studiemi a je vyučována a známa po celém světě. Sestava zahrnuje dynamické cviky, které spolu s výrazným dýcháním reaktivují žlázy s vnitřní sekrecí. Harmonizuje tak hormonální systém a pomáhá udržovat hladinu krevního cukru.

Pokud nemají lidé s jógou zkušenosti nebo necvičí, nemusí se obávat. Cviky se dají upravit tak, že je zvládne opravdu každý. Cvičit se může v každém věku a sestavu zvládnou i lidé se sníženou pohyblivostí.

Více informací naleznete na:
www.sunlight-yoga.cz

V případě dotazů se ozvěte na:
info@sunlight-yoga.cz
+420 774 679 303
Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.