NOVINKA - PILATES PRO KRÁSU A ZDRAVÍ

Nový pohybový kurz, který začíná 20.3. pravidelně každé pondělí od 16:50 hod. na sále 412. Lektorka kurzu Vlasta Gazdová.
Toto cvičení je zaměřeno na dosažení krásného držení těla tak, abychom vypadali nejen štíhleji, ale i sexy. Pravidelnými návštěvami se můžeme zbavit nepříjemných bolestí zad, způsobených zkrácením svalů jak v oblasti krční páteře, tak v bederní části, popř. vystrčeného břicha. Hodiny jsou určené pro začátečníky pilates.


Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.