Výtvarná dílna Ing. arch. Kateřiny Chvílové

Výtvarná výuka pro všechny generace – děti, studenty i dospělé – se zaměřením na kresbu a malbu všemi výtvarnými technikami, dějiny umění a přípravu na umělecké školy.

Bude probíhat i ve školním roce 2017/18 – bude upřesněno

Ve školním roce 2016/2017 otevíráme tyto kurzy:
- Kresba a malba pro děti a dospělé všemi výtvarnými technikami Pravidelná výtvarná výuka pro děti a dospělé, kteří se chtějí naučit kreslit a malovat a seznámit se s výtvarnými technikami a tématy. Součástí výuky je okénko do dějin umění, designu a architektury.

– Malování pro rodiče s dětmi předškolního věku Děti od 3 let, za doprovodu jednoho z rodičů, učíme kreslit a malovat, poznávat světové malíře a rozvíjet svou kreativitu a výtvarné dovednosti.

– Příprava na střední a vysoké umělecké školy Ve spolupráci s Výukovým festivalem Architektury a designu FestAD připravujeme studenty k talentovým zkouškám na školy s uměleckým zaměřením (architektura, design, výtvarná pedagogika, umprum a další…)

Výuka probíhá ve středu v čase 16:45 –18:15 v Domě kultury AKORD. Více informací na tel. 603 220 048 nebo na www.vytvarnavyuka.cz <http://www.vytvarnavyuka.cz/>




Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!











„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!










„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.