Cvičení v síti - mírně pokročilí

datum: 10. 01. 2019 – 18:00
vstupné: 1100 Kč za 10 lekcí

Cvičení v síti – mírně pokročilí.
Jedná se o uzavřenou lekci.
Lektorka: Jana Čerňavová
První lekce: 10.1.2019

Lekce probíhá každý čtvrtek od 17:00 do 18:00 hodin.

Lekce zahrnují příjemné protažení, posilovací cviky, lehkou akrobacii a relaxaci. Součástí každé lekce jsou samozřejmě i obrácené pozice. Cílem cvičení je zlepšení celkové fyzické kondice, ale také relaxace a flexibility. Jóga ve vzduchu je určena pro všechny věkové kategorie a člověk nemusí mít žádné zkušenosti s jógou.

Na tyto lekce se nemusíte bát – váha není limit. Kurz je určen pro klienty, kteří mají za sebou minimálně 5 lekcí ve vysoké síti. Kurz zahrnuje 10 lekcí.

Z kreditu lze platit pouze jednorázové vstupy. Pololetní permanentku nelze platit kreditem.
Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.