Cvičení v síti - antistress

datum: 04. 02. 2019 – 16:00

Pondělí 16.00 – 17.00 / Sál 412
Začátek 4.2.2019
Max. kapacita 12 osob
Lektorka: Kristýna Stupková
Prodej do 28.2.2019

Jemná jóga v sítích zaměřená na zaktivování parasympatiku, který zajišťuje ústup stresu, zklidnění, zregenerování, zlepšení trávení, vylučování, prokrvení, uvolnění napětí a pocit spokojenosti.
Cviky v síti budou zaměřené na dekompresi páteře, což povede k jejímu prodloužení a uvolnění. Budeme se věnovat rolování páteře, a tedy jejímu segmentovanému ale i celistvému pohybu, vycházejíc z pravidla „mobilní páteře = zdravá páteř“.
Neminou nás ani úklony, předklony a zdravé záklony. Rozpohybujeme zatuhlé klouby a prodloužíme ztuhlé svaly. Cílem bude uvolnit napětí a bolest v okolí páteře (bolest v bedrech, za krkem, v SI kloubu, zatuhlý hrudník).
Zároveň budeme dělat cviky a pozice na zpevnění hlubokého stabilizačního systému, posílení všech svalů na těle a zároveň jejich protažení.
Budeme vycházet z klasické jógy, a proto naše lekce nemine pranajáma ani závěrečná relaxace v sítí.
Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.