CVIČENÍ V SÍTI PRO DĚTI

datum: 29. 11. 2018 – 16:00
vstupné: 1000 Kč

lektorka: Kristýna Stupková
čtvrtek 16:00 – 16:50 a 17:00 – 17:50 / sál 412

Kurz je určen všem dětem od 7 do 14 let bez ohledu na fyzickou zdatnost a předchozí zkušenosti. Děti se na kurzu naučí ovládat síť, cvičit v ní bezpečným způsobem a sestavovat cviky do krátkých sestav. Každá lekce trvá 50 minut a je sestavena z krátké rozcvičky, samotného cvičení a kratičké ukázky rodičům na závěr lekce, kdy děti ukážou, co nového se naučily. Na konci kurzu čeká rodiče krátké vystoupení.

Od 29.11.2018 bude probíhat UZAVŘENÝ KURZ

Výhody uzavřeného kurzu:
Důvod č. 1: Vaše děti se naučí cvičit opravdu správně. Dostatek prostoru a času umožní instruktorovi důkladně a trpělivě vysvětlit všechny cviky.
Důvod č. 2: Všechny děti jsou na kurzu začátečníci a nejistota z cvičení je samozřejmá. Nikdo se nemusí cítit nepříjemně, že by se na lekcích ztrácel nebo zdržoval instruktorku.
Důvod č. 3: Pokud jsou Vaše děti pokročilé a již nějaký kurz cvičení v síti absolvovaly, tak se vůbec nemusíte bát, že by se snad nudily. Po dvou lekcích o základech se budeme věnovat dalším cvikům, navazujícím pozicím, krátkým přechodům, kotoulům i výsledné choreografii. Děti si stihnou více zacvičit, méně mluvit a opravdu si užít zdravý pohyb v síti.
Důvod č. 4: Instruktorka bude Vaše děti znát. Nejenže bude znát jejich jména, ale i slabé a silné stránky a dokáže vyhodnotit cviky, které jsou pro Vaše děti jako dělané, které potřebují a které bude naopak lepší úplně vynechat.

Cena: 1000,– Kč / kurz (10 lekcí – včetně Mikulášské nadílky)

Cena kurzu je stanovena s vědomím, že absence dětí na kurzu mohou být častější, než je tomu u lekcí dospělých. Vzhledem k povaze kurzu a omezené kapacitě sítí bohužel nemůžeme nabídnout náhradní lekce v případě neúčasti dítěte na lekci. Děkujeme za pochopení.

Z kreditu lze platit pouze jednorázové vstupy. Pololetní permanentku nelze platit kreditem.
Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.