URNA NA PRÁZDNÉM JEVIŠTI – Činoherní klub

datum: 07. 11. 2017 – 19:00
vstupné: 440, 390, 360 a 300

DIVADELNÍ PŘEDPLATNÉ podzim 2017

Martin Čičvák: URNA NA PRÁZDNÉM JEVIŠTI
Komedie na hraně bulvární frašky o herectví, velké dramatické literatuře a tak trochu i o Evropě a ženách vůbec…
Hrají: Lenka Skopalová, Veronika Žilková, Ivana Uhlířová, Sára Venclovská
Režie: Martin Čičvák
Premiéra: 2. 11. 2016
Délka představení: 1 hodina 35 minut bez přestávky

Aktuálně lepší místa v sále blokujeme pro zájemce o celé podzimní předplatné. Chcete-li lepší místa a za výhodnější cenu, doporučujeme pořídit si celý cyklus předplatného – pět skvělých titulů od září do února 2018.

VSTUPENKY NELZE ZAKOUPIT PŘES MOBILY ANI TABLETY. K REZERVACI PROSÍM POUŽIJTE PC NEBO NÁS KONTAKTUJTE TELEFONICKY. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.