STUD2NA: UŽ BRZY DOZPÍVÁM - ZDividla

datum: 29. 05. 2017 – 19:00
vstupné: studenti a mládež zdarma, dospělí 30 Kč

Narozeninový manifest dvou princezen

Premiéra nové inscenace ostravského souboru Zdividla, v rámci projektu STUD2NA neboli Studnice studentských nápadů.

Režie: dramaturgie: Tereza Agelová
Hrají: Eliška Fejková, Dominika Orlíková, Hrnce, Kelímky, Kýbl a Spousta Vody

Soubor „Z“dividla uvádí UŽ BRZY DOZPÍVÁM narozeninový manifest dvou princezen nekorektní autorská inscenace o době dospívání přístupno od 15 let jen na vlastní nebezpečí

Režie, dramaturgie: Tereza Agelová Hrají: Eliška Fejková, Dominika Orlíková, Hrnce, Kelímky, Kýbl a Spousta Vody

Kdy jste zažili své staré zlaté časy? V šestnácti, sedmnácti, osmnácti? V dětství? A co z toho si skutečně pamatujete? Co třeba říkanky z mateřské školy? A co vzorce ze školy? A poučky od rodičů? Neslívá se vám to všechno dohromady? Možná že vás rodiče drželi zkrátka. Možná že jste vůbec nechtěli na vysokou školu. Možná že jste si nepřipadali dost dobří. Možná že jste se cítili dost osamělí. Možná že se Vám chtělo zvracet z toho všeho.

Přijďte se přesvědčit že staré zlaté časy dost smrdí jako ztuchlá voda v kýblu.


Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.