SEJDEME SE S CIBULKOU

datum: 06. 02. 2019 – 18:00
vstupné: 300, 250 a 200 Kč

Populární televizní a rozhlasový moderátor, publicista, bavič Aleš CIBULKA a jeho hosté v pořadu SEJDEME SE S CIBULKOU. Zábavný pořad je postaven nejen na výkonu oblíbeného moderátora, ale zárukou úspěchu je správný výběr hostů a to herečky a spisovatelky Ivanky Deváté a italského zpěváka Andrea Andrei.

Aleš CIBULKA
je již patnáctým rokem průvodcem rozhlasového Toboganu, moderoval Dobré jitro s Českým rozhlasem, Host do domu. Z televizní obrazovky ho určitě znáte z pořadů Kolo plné hvězd, Vše nejlepší, Stopy života, Barrandovský Silvestr, Můžu dál, či Sejdeme se na Cibulce. V roce 2015 se umístil v anketě Týtý na třetím místě v kategorii Moderátor zábavných pořadů.

Ivanka DEVÁTÁ
Česká herečka a spisovatelka Ivanka Devátá pochází z umělecké rodiny, jejím otcem byl hudební skladatel a dirigent Antonín Devátý (1903–1984). Devátá se narodila v Praze, ale dětství strávila v Chrudimi a v Brně, kde také absolvovala první krůčky na cestě k divadlu, hrála ve škole, v rozhlase, psala básničky a hostovala v brněnském Divadle Na Veveří. V televizi se objevila převážně v seriálech, v nejnovější době v seriálech Rodinná pouta (2004) a Velmi křehké vztahy (2007), v nichž před kameru vrátila po dlouhých patnácti letech. Příležitostně se věnovala také dabingu, namluvila například postavu slečny Marplové a hrála v krimiseriálu Tajemný Kraj. Po roce 1989, kdy odešla z divadla a úplně přestala točit, zahájila Devátá svou druhou, možná ještě úspěšnější kariéru na poli literatury. Za pomoci fejetonů, povídek, humorných zamyšlení a vzpomínkových knih. Vydala jich celkem čtrnáct podává svůj osobitý pohled na dění kolem sebe, její knihy našly bohaté uplatnění mimo jiné v rozhlase. Jejími nejúspěšnějšími knihami jsou Rodinný podnik, Lázeňská kúra nebo Vůně posečené trávy. V letošním srpnu Ivance deváté vyšla již v pořadí 15-tá s názvem“Kde spí luňáci“. Je pravidelným hostem rádia Humoriáda.

ANDREA ANDREI
Producent, textař, hudební skladatel a především italský zpěvák, se podílel na hitech několika českých interpretů Má svůj osobitý romantický projev, který vkládá do něžných melodií, jež ve vás vyvolají ty nejpříjemnější pocity. Vystupoval ve Francii, Polsku, Rusku, Ukrajině v jižní Americe i Africe. Zpívá své autorské skladby, italské kantilény a nejznámější italské hity. Italské kantilény, akustický projev, především vlastní tvorba, co nejblíže k publiku – to jsou přednosti Italského zpěváka Andrea Andrei. Jedná se o hudbu, která zaujme každou věkovou kategorii. Svým osobitým romantickým projevem, který vkládá do něžných melodii jež ve vás vyvolají ty nejpříjemnější pocity.


Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.