RYBIČKY 48 - Best (Fuck) Off Tour

datum: 10. 11. 2018 – 20:00
vstupné: 275 Kč

RYBIČKY 48 VYRÁŽEJÍ NA TURNÉ K NOVÉ DESCE.

Na podzim tohto roku vydají Rybičky 48 svoji novou dlouho očekávanou desku BEST FUCK OFF. Fanoušci se dočkají nové desky po pěti letech a odměnou za dlouhé čekání jim bude rovnou dvojalbum. K vydání desky připravila kapela velké turné BEST (FUCK) OFF TOUR, s novou propracovanou koncertní show. Jako předkapela se představí nadějná skupina Sendwitch. Jelikož naše turné R48 bývají beznadějně vyprodaná s nákupem vstupenek neotálejte!

Vstupenky pouze v síti Ticketstream, NE v Akordu!
Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.