STÁLE SPOLU

datum: 27. 10. 2018 – 20:00
vstupné: Děti 60 Kč, dospělí 120 Kč

Celý rok 2018 je ve znamení výjimečného 100. výročí vzniku samostatného Československa.

Přijďte si připomenout, že dva národy dokázaly a dokážou stále spolu vytvářet velké hodnoty.

Folklórně zaměřené odpoledne započne v 14:00 výstavou „Stále spolu obrazem“ve vestibulu DK Akord. Ve spolupráci s městským obvodem Ostrava – Jih proběhne před Akordem kulturní program, ve kterém nebudou chybět ani dětské folklórní soubory. V symbolickém čase 19:18 společně s velkolepým ohňostrojem oslavíme „Vznik republiky“ a večer vyvrcholí slavnostním folklorním galakoncertem „Na Horehroní tak…“, který začne ve 20.00 hod. Oslavy se následně přesunou do klubu DK Akord, kde bude od 22.00 „Posezení u cimbálu“.

Vstupenky se zakupují jenom na galakoncert „Na Horehroní tak…“

Slevu 50% můžete uplatnit v případě, že jste dítě či student do 15 let věku.

Kontrola vstupenek bude probíhat na místě pořadatelským personálem. Děkujeme za pochopení.
Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.