Pohádková středa: Nešťastný šafářův dvoreček

datum: 13. 08. 2014 – 16:00
vstupné: Zdarma

aneb putování Zápecníčka za štěstím

Divadlo Kapsa Andělská Hora uvede v Letní zahradě DK Akord pohádku v rámci Letního festivalu.

Jednou, kdysi, dávno tomu, žila jedna selka. Chalupu měla sice malou, ale zato pěkně malovanou a se slaměnou střechou. Práce na poli se jí dařila. Zato stáje a chlévy zely prázdnotou. Liška jí všechna kuřata odnesla a velká voda vzala z potoka husu i s housaty. Děti jí Pánbůh také nedopřál. Byl to takový nešťastný šafářův dvoreček. Selka si jednou pro radost z mléka, mouky, medu a koření upekla panáčka. Dala mu jméno Zápecníček. Byl to kluk jako buk. Selce dělal jenom radost. Rostl jako z vody, žádná práce mu nebyla cizí, jen kdyby nebyl takový popleta. A tak není divu, že se jednoho dne vydal do světa na zkušenou. Při svém putování viděl mnoho nového i zajímavého. Dokonce si našel i mnoho dobrých přátel, kterým ve světe pomohl. A když se společně vrátili na dvoreček, čekalo Zápecníčka překvapení. Jaké ?!?! No přeci nevěsta – Medunka – holčička z medového perníku upečená. A jak to všechno bylo po pořádku, uvidíte v naši pohádce plné známých lidových písniček a veselých zvířátek.

V případě nepříznivého počasí se pohádka odehraje v Hudebním sále DK Akord.
Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.