Pískomil se vrací

datum: 15. 12. 2014 – 10:00
vstupné: 60 Kč

(Ne)výchovný koncert pro děti

Kapela Pískomil se vrací patří k jedné z mála profesionálních kapel, která se věnuje výhradně moderní dětské tvorbě. Koncert s původním repertoárem se nese v duchu energického holk´n´kluk´n´r­ollu, což je nový hudební styl pro mladé, malé i nejmenší.
Tato velmi současná a progresívní muzika prezentovaná ostřílenými a zkušenými hudebníky si za krátkou dobu existence získala řadu fanoušků. Jejich písničky hraje například Český rozhlas a klipy můžete vidět v České televizi.
Pro školy Pískomil připravil speciální hudební program, který se vymyká běžným školním koncertům, a můžete si být jisti, že jejich koncert bude pro děti nezapomenutelný zážitek. Vtipné a originální texty, pohybová šou, našlápnuté písničky, barevné kostýmy a skvělá práce s dětským publikem… to vše je Pískomil. Loni s tímto programem objel Pískomil řadu českých měst a letos poprvé rozpálí i školáky na Moravě.
Na koncert mohou přijít i (pra)rodiče s dětmi z řad širší veřejnosti. Vstupenky na místě.

www.piskomilsevraci.cz

Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.