MFF EKOFILM 2.-5.10.2014

datum: 05. 10. 2014 – 17:00
vstupné: Zdarma

Letošní 40.jubilejní ročník mezinárodního filmového festivalu EKOFILM o životním prostředí, přírodním a kulturním dědictví, se nese v duchu vzpomínek na uplynulé ročníky, ale tradičně přinese i spoustu zajímavých snímků a bohatý doprovodný program. O tom, že tato událost evropského významu rozvíří hladiny, není pochyb, zejména když je letos ústředním tématem voda. Návštěvníky tak čeká čtyřdenní festivalová plavba.

Zajímavý a bohatý program nastiňuje ředitelka festivalu Marcela Mrózková Heříková: „Na festivalových místech bude připraven program pro žáky a studenty, ale i ty nejmenší, projekce snímků, soutěže, divadelní představení, tvůrčí dílny, kvízy, workshopy, módní přehlídka, kabaret vědy a techniky. Prostor před DK Akord pak bude vyhrazen soutěživým nadšencům v rámci Ekolympiády, akce spojené s Během naděje, dříve známým jako Běh Terryho Foxe."

Čtvrtek 2.10. – sobota 4.10 – program již od 8:30 hod.
Pouze v neděli až od 17:00 – výběr toho nejlepšího z letošního ročníku.

Podrobný program a další informace na…
www.ekofilm.cz
Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.